Wpis z mikrobloga

Taka sytuacja:
II klasa liceum, do osiemnastki brakuje 4 miesiące, a rodzice nie chcą mnie wypisać (już kolejny rok) z religii. O ile wcześniej to była lekcja że się chodziło byle przesiedzieć w oczekiwaniu na lekcje, to teraz trafił się wymagający ksiądz, który zamierza robić sprawdziany i ogólnie niezbyt miły, a religie zawsze mam ostatnie.
Co robić, podrabiać podpis na kartce żeby nie chodzić i mieć niby spokój ale rodzice mogą sie dowiedzieć, nie chodzić i narobić sobie problemu nieobecnościami ale rodzice w końcu zauważą problem, czy dać spokój i męczyć się na lekcjach na których niczego sie nie uczę, tylko słucham zupełnie innych poglądów i tego jak inni są źli bo nie myślą jak KK?
#pytanie #religia #szkola #licbaza @lakukaracza_
  • 21
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@kiszczak nie potrafię kulturalnie negować tej sekty ( ͠° °)
@tukanprise żeby tam Łaciny uczyli to bym chodziła, ale że uczą tam ze każdy kto myśli inaczej jest zły no to na #!$%@? XD poza tym nie wierzę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Harmonia właśnie nie są katolami XD ostatni raz w kościele byli w marcu i to dlatego że pogrzeb, a nie chcą mnie wypisać bo "ksiądz ci ślubu nie da bo na religie nie chodziłaś", kiedy mówię im, że jak już to będę brała cywilny a nie w tej sekcie
  • Odpowiedz
@Jeloops: ja bym walczyl do ostatniej kropli krwi xd i albo nie chodził albo zadawac takie pytania księdzu zeby sam Cie wyrzucal z sali xd w sumie oba sprawdzone i oba działały ale pewnie inne czasy i inni rodzice
  • Odpowiedz
@Jeloops znam podobny przypadek, łaska nie chciała nigdy brać kościelnego, na bierzmowanie nie poszła, teraz chce wziąć ślub, wszyscy urzędnicy od cywilnego maja terminy zajęte w #!$%@? do przodu i jedyna opcja jest wzięcie kościelnego i teraz śmiga i załatwia aktualności.
Przebolejesz ta religie, uwierz...
  • Odpowiedz