Wpis z mikrobloga

Duza, taka sama loteria jak z tymi droższymi. Poszukaj najlepiej benzyniakow z jak najprostszymi silnikami. Jak znajdziesz auto wygogluj model i silnik i znajdziesz na pewno jakieś opinie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szarlej47: kupiłem ibize 1.4 mpi za 800, jeździ już prawie rok, w zimie zamarzła odma i wypluł olej przez bagnet a ja jechałem 5km jeszcze, po czym zaczął chodzić jak diesel. Zalałem nowy olej i jeździ do dziś tłukąc się głośno . Pewnego dnia pewnie panewki pójdą albo się rozleci, ale do tego czasu będzie już na złomie.
  • Odpowiedz
@Szarlej47: Obejrzyj sobie filmiki Złomnika (#zlomnik) On często kupuje i pokazuje sensowne auta w tym przedziale cenowym. Oprócz tego pisze na ten temat artykuły (przeglądy ogłoszeń w różnych serwisach internetowych). Szukaj "Tymon Grabowski"
  • Odpowiedz
@Szarlej47: Najlepiej szukaj wśród znajomych, i na lokalnych forach FB itp. Raczej omijaj komisy, bo do komisu oddają auta desperaci. Ja ostatnio sprzedałem za grosze 3 stare samochody (Hyundai Coupe - rocznik 1997 - za 1000; Nissan Micra mojej teściowej - automat, rocznik 1998 - za 3000 i Kia Rio mojego dziadka - rocznik 2004 - za 4000), bo po prostu już ich nie potrzebowaliśmy, a szkoda było płacić wysokie OC.
  • Odpowiedz
Jaka szansa że taki trup pojezdzi chociaż rok zanim pójdzie na złom?


@Szarlej47: Większa niż możesz się spodziewać. Ludzie się często pozbywają bo kupują nowsze auta, a za OC trzeba płacić. Masa takich gruzów jest w zadziwiająco dobrej kondycji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szarlej47: bardziej bym się teraz bał czy przegląd przejdzie. W takich cenach loteria, jak się nie znasz i nie masz kogoś kto pomoże to ciężka sprawa...
  • Odpowiedz