Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma problemy z nabiciem kalorii na masę to polecam gofry z biedronki. Kupiłem na szybko, żeby coś orypać przed treningiem, nie patrzyłem nawet na makro i kalorie ale zjadłem całość z dżemem i na czucie myślałem, że zjadłem koło 600 kalorii. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, ze zeżarłem prawie 1500 kalorii a weszło leciutko. Aż za lekko xDD
#mikrokoksy #silownia #dieta
stefan8800 - Jak ktoś ma problemy z nabiciem kalorii na masę to polecam gofry z biedr...

źródło: comment_icl1PMhcmNB6ksB0fSgSr5aCnR2hfttQ.jpg

Pobierz
  • 12
@stefan8800: z moich wyliczeń to coś koło 50-70 gramów cukru, zależy ile było w tym dżemorze. Dziennie who zaleca chyba maks 25 gram jeśli nie chcesz cukrzycy.
Oczywiście dla sportowców jest trochę inaczej ale czasy gejnerów od Joe Weidera gdzie 70% to cukier powinny jednak odejsc w zapomnienie.
@Moitessier: 25g przecież to 90% populacji krajów rozwiniętych nabija tyle przed południem w jakimś batoniku + jogurcie smakowym. Trochę przesada, ze to powoduje cukrzyce na dłuższą metę, już prędzej sam brak ruchu. Ale trenując ciężko na siłowni nie muszę się tym aż tak przejmować imo