Wpis z mikrobloga

Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioło, szczepionki i kobiety w niechcianej ciąży. Głosuje na konfederację. To już problem innych ugrupowań i wyborców, że nie istnieje normalna partia, która nie licytuje się za pieniądze podatników i nie proponuje r--------a gospodarki.
Change my mind.
#neuropa #4konserwy #wybory #polityka
JebawczanRysionu - Chciałem naprawdę głosować inaczej, ale mam już gdzieś gejów, zioł...

źródło: comment_QIFO5P9q1wWgpSlhBppBmKf7hYMXgC50.jpg

Pobierz
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Just_Think_More: dostałeś merytoryczny post pajacu i mozesz sobie wybelkotac jedynie cos o ambicjach?

To Ty jako jedyny tutaj się odnosisz ciągle do jakichś kwot.


@Just_Think_More: co tam kwiczysz? Ze juz od kiklunastu postow potrzebujesz sobie podniesc ego, bo masz grusze xd? Ci "robole" z fabryk VW, Bosha i kasjerzy biedronek maja takie świadczenia xd i sie tym nie musza chwalic randonom w necie...
  • Odpowiedz
Jakoś w Ameryce w okresie tego strasznego, dzikiego kapitalizmu 80%+ Afroamerykanów, czyli najbiedniejszej grupy społecznej było ubezpieczonych.


@Just_Think_More: Jakieś źródło? Bo "dziki kapitalizm" w USA skończył się w latach 30 XX wieku, przez problemy spowodowane Great Depression.

Jak kogoś nie stać na Ferrari, to też rząd ma im
  • Odpowiedz
To ty się ciągle do tego odnosisz xD non stop.


@Just_Think_More: patrz odnoszę się do tego, co sam wypisujesz. Niezle. Musisz miec naprawde spore kompleksy z ta robota i zarobkami skoro tyle o tym piszesz.

standard i dowód na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

patrz odnoszę się do tego, co sam wypisujesz

Napisałem raz, ale ty ciągniesz wątek przez 20 postów xD niezły kompleks.

Zajrzyj sobie do orzecznictwa sadow i zobacz jakie przeboje mieli np
  • Odpowiedz
Pisałem już ze standardem jest, że znajdą się czarne owce i ludzie oszukujący


@Just_Think_More: to sie zdecyduj, bo dwoch standardów w tym samym zakresie byc nie moze. Sądzić? Sprobuj sie sadzic, gdy w twojej cudownej korwinlandii nie masz kasy na proces ani ZuS czy Pip aby skontrolować pracodawcę.

niezły
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@poprostumort:

Jakieś źródło? Bo "dziki kapitalizm" w USA skończył się w latach 30 XX wieku, przez problemy spowodowane Great Depression.


Po robocie podrzucę książkę i rozdział, bo szczerze nie pamiętam dokladnego tytułu i nie mogę guglnąć. Mówię właśnie o latach
  • Odpowiedz
W którym kraju niby płaci się za proces sądowy XD?


@Just_Think_More: zajrzyj sobie do kodeksu postepowania cywilnego i ustawy o kosztach sadowych w sprawach cywilnych, bo to trochę żenujące, gdy dorosly człowiek nie wie tak podstawowych rzeczy. W Polsce zasadą jest oplata od pozwu.

Oczywiście pracownicy mają pewne zwolnienia, ale skoro kodeks pracy i prawa pracowników to lewactwo, to w korwinlandii nie ma co liczyc na zwolnienie od
  • Odpowiedz
ludzie będą mieli faktycznie więcej kasy niż teraz.


@Just_Think_More: zapomniales, ze rozmowca juz ci wskazal ile.

Całkowite w-------e ZUS, NFZ i dochodowego "zwróci" tej powyższej grupie 620-1025zł miesięcznie.

I zwrot tychże przez
  • Odpowiedz
Po robocie podrzucę książkę i rozdział, bo szczerze nie pamiętam dokladnego tytułu i nie mogę guglnąć. Mówię właśnie o latach ~20


@Just_Think_More: Spoko, podrzuć bo chętnie przeczytam.

Hiperbola. Opieka lekarska jest dobrem, towarem tak jak
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tamerlan:

620 zl oczywiście umysł kuca wyparl xd


Przy UOP na minimalną dostajesz do ręki 1600, koszt pracodawcy to 2700. To jest 1100 pacanie, ale mogłeś to przespać na matmie
  • Odpowiedz
Przy UOP na minimalną dostajesz do ręki 1600, koszt pracodawcy to 2700. To jest 1100 pacanie, ale mogłeś to przespać na matmie XD


@Just_Think_More:

Za jakie pieniądze? Pokazałem Ci wcześniej że dla ponad połowy polaków masz do uwolnienia 620-1025 miesięcznie. Koszt nauki dla jednego dziecka obecnie to w podstawówce 602,99 zł miesięcznie, a w liceum – 507,74
  • Odpowiedz
Wrzucasz już losowe cytaty bez ładu i składu.


@Just_Think_More: do skutku w takim razie:

dla ponad połowy polaków masz do uwolnienia 620-1025 miesięcznie.

No to jakie są te srednie, kolosalne według ciebie
  • Odpowiedz