Wpis z mikrobloga

(Wpis nr. 195)
Tym razem w cyklu "Filmy ze Złotej Ery VHS" będzie (niegdyś) znana i lubiana komedia SF, będąca kwintesencją filmu z młodzieżowym klimatem lat 80-tych...

"Dziewczyna z komputera" (Werid Science, 1985)

**Dwóch niezbyt popularnych w szkole nastolatków, Gary i Wyatt nie mają wielu przyjaciół. Zdesperowani postanawiają stworzyć na ekranie komputera idealną dziewczynę swoich marzeń. Jednak wyładowanie elektryczne podczas burzy sprawia, że dziewczyna ożywa.

Dziewczyna, której nadają imię Lisa jest piękna, zgrabna, inteligentna i posiada paranormalne zdolności. Co nie bez znaczenia, jest również oddana swoim "stwórcom". Chłopcy nie wiedzą natomiast co mają z nią dalej robić. Niespodziewanie, na to pytanie odpowiedź zna "komputerowa" Lisa. Postanawia zająć się edukacją chłopców i poprawić im samoocenę.


Zwiastun. Strona Filmweb.

Film on-line, 1080p, lektor, cda [ LINK** ]

Wykorzystując popularność filmu, na jego podstawie nakręcono 5 sezonów serialu pod takim samym tytułem...

→ #zlotaeravhs
Mój autorski tag, gdzie można znaleźć wszystkie dotąd przypominane filmy, jak i te, które dopiero się pojawią...
A ich okładki możecie "hurtowo" przejrzeć w zakładce z grafiką...
https://www.wykop.pl/multimedia-tag/zlotaeravhs/ .

#fantastyka #komedia #scifi #ogladajzwykopem #filmnawieczor #gimbynieznajo #nostalgia #wykopplus30club

Montago - (Wpis nr. 195)
Tym razem w cyklu "Filmy ze Złotej Ery VHS" będzie (niegdyś...

źródło: comment_sgKWONUUdiPgM5vwmDFCydSFU71PZIQ8.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Werid Science


@Montago: Ostatnio w związku z Twoim tagiem, często się zastanawiam nad starszymi i zajebistymi tytułami, nad tym myślałem wczoraj lub przedwczoraj. Pamiętam ten film doskonale, gdyż oglądałem go za małolata wiele razy.
  • Odpowiedz