Wpis z mikrobloga

@Bemiks: sama chciałabym wiedzieć :( ale czasami ludzie coś ogłaszają na Reddicie w tagu, polecam przeglądać lub zapytać. na Ticketmasterze są jeszcze dostępne vipowskie bilety, tyle że mega drogie. ja jeszcze będę polować na Reddicie albo poproszę kogoś tam o pomoc, bo żal nie pojechać :D ciągle też liczę, że dodadzą jakąś pulę do zwykłych biletów i co jakiś czas sprawdzam.
@believe77: Jeszcze na początku tego tygodnia widziałam, że w oficjalnej sprzedaży dodali nową pulę (pewnie od ludzi, którzy nie mogli iść i zwrócili swoje bilety), bo były dostępne nawet te, na które polowałam, czyli General Admission. Sprawdzałam od samego początku co jakiś czas, czy się pojawią i w końcu były. No ale, zgrało mi się to jeszcze z jednym lotem i mogłabym co najwyżej na jeden dzień być w Sztokholmie, tyle
@ozetka: @believe77: kurde w ogóle nie wiedziałem o tym wydarzeniu! ;(( Dopiero dzisiaj zobaczyłem na yt, patrzę, a to było wczoraj!! A niech to. Skąd wiedzieliście wcześniej o koncercie, przecież leciałbym tam balonem jakby było trzeba xD
Właśnie wróciłem ze Sztokholmu. To było NIESAMOWITE. Ciężko wrócić do rzeczywistości.
Jeszcze w dzień imprezy ludzie sprzedawali bilety do Golden Circle za jakies 50 euro
@caribbean: Polecam mocno obserwować tag na Reddicie, naprawdę dużo informacji i ciekawostek tam można znaleźć :) Koncert był mega, oglądałam relację na żywo, mam nadzieję, że będzie jakieś oficjalne nagranie z niego!

@believe77: Oglądałam koncert na żywo i większość czasu ryczałam () Emocji mnóstwo przy tym. Zazdroszczę bardzo doświadczenia na żywo, było przepięknie!
@believe77: nie masz pojęcia jak Ci zazdroszczę xD one-time life experience. Wozisz się ogólnie po jakichś koncertach edm?
@ozetka: no ta relacja na żywo to myślałem że oficjalne nagranie? ;p Ale na reddicie konkretnie poświęconemu aviciiemu, czy jakiś konkretny ogólny na temat tego typu wydarzeń masz na myśli? mogłabyś podlinkować?