Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki! Zacznę od początku. Rok temu nie dostałem się do liceum na mat-fiz (mój wynik na egzaminie był porażką), więc postanowiłem pójść do technikum informatycznego trochę dalej od mojej miejscowości. Niestety, ale poziom matematyki jest po prostu śmieszny. Poza tym przez całą lekcje nie idzie się skupić, bo te patologiczne zwierzęta które mam w klasie muszą drzeć mordę. Nauczyciel już ma #!$%@? w ich zachowanie i przestał zwracać im uwagę. Na szczęście jest 6 osób z którymi idzie normalnie pogadać. Wpadłem na pomysł że mógłbym sam przygotowywać się do rozszerzenia z matematyki. Pytanie tylko w jaki sposób? Z jakich materiałów korzystać i co warto przerobić? Z góry dziękuję za pomysły!

#licbaza #techbaza #nauka #informatyka #matematyka #matura #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: jakąkolwiek książka da radę bo do matury wiesz czego się uczyć. Problemem jest niestety brak nauczyciela, bo zakres materiału do matmy rozszerzonej jest bardzo prosty ale są pewne "ważne elementy" w zadaniach albo typowe sposoby rozwiązywania przez co można głupio stracić punkty.