Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 288
@murzynekkk: pamiętam jak raz wpadłem do wujka, akurat był obiad, a ten mi nałożył stos ziemniaków, w opór sosu z serduszkami i surówki od #!$%@?, powiedziałem że nie zjem, to on stwierdził że mnie z domu nie wypuści, #!$%@? połapał się że wygrzany wpadłem i specjalnie kazał mi to #!$%@? xD pytał się tylko głupio co mi tak łezki lecą, pieprzu za dużo?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 242
@MellaIsMoney: Owszem, często u niego bywałem, bo jego gowniakiem się zajmowałem, praktycznie dnia nie było żebym czegoś nie zarzucił, a wujek nie był w ciemię bity i potrafił rozpoznać po czym jestem xD raz po jakichś dopalunach wpadłem, a ten #!$%@? wiedział że coś jest na rzeczy i kazał mi iść ze sobą do komórki węgiel rąbać, z pół godziny węgiel rąbałem zanim się zlitował i mi powiedział że tylko żartował.
Owszem, często u niego bywałem, bo jego gowniakiem się zajmowałem, praktycznie dnia nie było żebym czegoś nie zarzucił, a wujek nie był w ciemię bity i potrafił rozpoznać po czym jestem xD raz po jakichś dopalunach wpadłem, a ten #!$%@? wiedział że coś jest na rzeczy i kazał mi iść ze sobą do komórki węgiel rąbać, z pół godziny węgiel rąbałem zanim się zlitował i mi powiedział że tylko żartował. Później już