Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Baczy: to prawda, jedyny ich minus to to, że ciężko znaleźć model który nie wygląda jak panel sterowania statku kosmicznego ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mashtal: ja sobie zamówiłem SPC Gear GK550 Jestem bardzo zadowolony. Jakość pisania jest świetna i nie wygląda jak statek kosmiczny. Podświetlenie da się ustawić na białe i sterować jasnością. Do tego programowanie makr. Polecam produkt.

@Hedage: Ja wydałem niedawno na klawiaturę membranową prawie 200 zł ale kompletnie mi nie podeszła. Strasznie źle się na niej pisało.

@Dusha: co masz na myśli?
  • Odpowiedz
@Dusha: właśnie ja takie szukałem aby tak wyglądała. Większość klawiatur mechanicznych wygląda jak by nie miała służyć do pisania tylko do robienia dyskoteki.

@Hedage: o tej co kupiłem dowiedziałem się z Reddit'a. Najważniejsze że jest to polska marka, która jest polecana na rynkach zagranicznych.

@Juzef: przecież to ma służyć ergonomii. znormalizowany układ klawiszy, bardzo szybko się przyzwyczaja do pisania na niej. Jedyne co jej brakuje to
  • Odpowiedz
@Baczy: dobrze wykonana, fajne oprogramowanie obsługujące na raz wszystkie sprzęty od korsarzy i... to chyba tyle.

Klawiatura jak każda inna, nie widzę znacznej różnicy między nią a dobrą membranówką. Co innego jak ktoś przesiada się z klawiatury za 2 dychy na mechanika za dwie stówy, wtedy tak czy siak jest szok
  • Odpowiedz
@FranzMaurerr: zdecydowanie lepsza. Komfort jest dużo lepszy. Te klawisze naciskają się praktycznie za dotknięciem ale z wyczuwalnym skokiem. Jeśli się dużo się pisze to jest idealna. Przerobiłem całą masę membranowych klawiatur ale ten pierwszy mechanik jest dużo lepszy niż poprzednie razem wzięte.

@Atreyu: Masz rację. Poprzednia klawiatura to Logitech K375s i ona zupełnie mi nie podeszła, co nie oznacza że jest zła. Jakość jej wykonania również jest na
  • Odpowiedz