Wpis z mikrobloga

@staryhaliny: Ostatnio była akcja, że jedna wspólnota nie chciała wydać kluczyka do takiej furtki drugiej wspólnocie, więc ta druga musiała zaginać jakieś 10x dalej, na około, na przystanek. xD

Ludzie z własnej woli mieszkają w kurnikach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@staryhaliny: Ostatnio była akcja, że jedna wspólnota nie chciała wydać kluczyka do takiej furtki drugiej wspólnocie, więc ta druga musiała zaginać jakieś 10x dalej, na około, na przystanek. xD


Ludzie z własnej woli mieszkają w kurnikach

@zordziu: miejscowe plany powinny tego zakazywać. W razie braku planów powinien być obowiązek korzystania ze studium podczas wydawania WZ. W #!$%@? problemów by to rozwiązało.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: mam wrażenie, że plany zagospodarowania przestrzeni w polskich miastach są uznawane za zbędny luksus - jak krzyżyki przy kafelkowaniu. Efekt zresztą jest ten sam, tylko na większą skalę.
  • Odpowiedz
@staryhaliny: No studium w mojej okolicy nic nie mówi o zamkniętych osiedlach z tego co wiem - faktycznie takowych nie ma. Ogrodzone jest 1/3 lub 2/3 terenu, przez co osiedle jest "otwarte" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny: mam wrażenie, że plany zagospodarowania przestrzeni w polskich miastach są uznawane za zbędny luksus - jak krzyżyki przy kafelkowaniu. Efekt zresztą jest ten sam, tylko na większą skalę.

@zordziu: plany nie. Studia ukształtowania tak.
  • Odpowiedz
@CzasNaPoznan: O, mój blok na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°) A najgorsze że za lewym górnym rogiem zdjęcia jest Biedronka. No i z dwóch stron płotu są boiska przeznaczone do użytku mieszkańców. Z jednego ostatnio nie mieliśmy jak wyjść no bo furtka na klucz xD
  • Odpowiedz
@CzasNaPoznan: #!$%@?, mieszkałem tam, najgorsze rozwiązanie jakie widziałem. Tą samą trasę trzeba przejść, jeśli chce się iść np. na pocztę, czy do Żabki. Kiedyś jednak byłem tak pijany, że wiedziałem, że nie ujdę tych dodatkowych kilkuset metrów i przeszedłem przez płot, do dziś nie wiem jak, bo jest wysoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@CzasNaPoznan to kiedyś na wykopie była akcja że w jakimś miescie nie mogli sie dogadać aby zrobić furtkę i ktos dla beki zgłosił projekt obywatelski aby zrobić kładke xddd
  • Odpowiedz
@Polinik: a czytałeś, co tam pisałam? Źle zrealizowany projekt nie obala całej idei. Jak mi fachura spieprzy kafelki to nie uznam nagle, że kafelki są złe.
  • Odpowiedz