Wpis z mikrobloga

W sumie gruba kobieta uprawiająca s--s to najgorsza rzecz jaką sobie mogę wyobrazić. Takie obrzydliwe galaretowate ciała w akcji, tylko nie to. ( _) Jakbym była ginekologiem i przyszła by do mnie gruba baba po tabletki antykoncepcyjne to bym ją odesłała i powiedziała, że może do mnie wrócić jak w końcu schudnie. #p0lka #s--s #zwiazki #takaprawda #bekazgrubasow #logikarozowychpaskow
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biedroncia Grube kobiety są obrzydliwe, niezadbane, stan ich cielska dużo mówi o ich płodności (a raczej jej braku) i braku odpowiedzialności (bo jak nie potrafią zadbać o siebie, to na 90% nie będą potrafiły zadbać o dziecko). A bronić ich będą tylko równie puszyści cuckholderzy i inni spermiarze, którzy upolowali sobie wieloryba z frustracji seksualnej. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@rindo Bo z faktu, że są grube mają jeszcze większą potrzebę adoracji i ciągłego upewniania się o swojej "atrakcyjności" przez co jebią się na potęgę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@biedroncia: najgorsze ze wiekszosc moich grubych znajomych jest naprawdę w porządku i az mi przykro z nich sie śmiać ale no kurde ()
  • Odpowiedz
@Kebabgigant

i z tego co zauważyłem często największe wymagania co do wielkości kutacza


Żeby wbić jej penisa w cipkę, musisz przebić się jeszcze przez 5cm tłuszczu, więc to normalne, że potrzebują dłuższego sprzętu. Normalne dziewczyny mają o wiele mniej otłuszczone wejście do waginy, więc każdy spokojnie je zaspokoi
  • Odpowiedz
@biedroncia A wiesz, miałem koleżankę, która miała wielką bekę z grubasów tak jak Ty. 15 lat później miała dokładnie taki problem z nadwagą.

Więc może oszczędź sobie przyszłych dysonansów i przeproś się za ten wpis.

  • Odpowiedz
@biedroncia: o matkobosko, masz rację! Niecierpie grubych bab. No obrzydza mnie to strasznie. Od razu wiem, że ktoś jest leniwy i nie potrafi o siebie zadbać. Jedna z moich znajomych z liceum przytyła z 50 kg do jakiś 150 kg i wszystkie inne kolezaneczki jej piszą, że wygląda ślicznie, a ona sama twierdzi, że dopiero teraz poznała siebie i wie co to pokora i tak się czuje dobrze. C---a się
  • Odpowiedz
@biedroncia: @opkahopka: hej dziewczyny, a co z tymi które faktycznie są chore albo mają jakieś zaburzenia? miałam kolezanke w gimnazjum chorą właśnie + cukrzyca i jeszcze jakieś inne choroby, do dziś mi jej k------o żal za to, że wszyscy z niej beke cisneli i wysmiewali, a ona co chwile w szpitalu leżała więc nie było jej 3/4 na lekcjach, a jak wracała to tylko sie z niej śmiali
  • Odpowiedz