Wpis z mikrobloga

@db95: 20kg? to co Ty nosiles ksiazki na wszystkie 3 lata codziennie? A tak powaznie to nie uwzgledniles wplywu patrzenia sie w ekran 8h w szkole i 8h w domu. Zakladajac ten plan to 3/4 maturzystow mialo by wade wzroku
  • Odpowiedz
  • 1
@LaserRock46AND2
@Damian1998
Mam czytnik(TouchBook Lux 3) bardzo sobie chwalę i każdemu polecam i czytam eBooki,ale przeglądanie szybkie czegokolwiek to lepiej w książce się kartkuje, bo czytnik nie działa tak jak na spotach reklamowych.
Glupie zrobienie notatki na kartce.
Teraz chodzę na kurs i mam książkę w pdfie i ksiazkowa, korzystanie z cyfrowej wersji na szybko to patologia.
  • Odpowiedz
@db95: kto miałby taką zmianę wprowadzić i po co? Wiesz ile to roboty? Wyborców to nie obchodzi bo dawno szkoly pokończyli, dzieci się przydają tylko wtedy gdy się wprowadza jakies zakazy pod przykrywką antypedofilską
  • Odpowiedz
@db95: zapewne strach o koszty napraw, problemy gdy jest awaria na lekcji itp. pewnie w podstawowkach polowa dzieciakow po krotkim czasie by rozbiła ekrany i tak dalej i tak dalej..

mimo tego i tak uwazam, ze to spoko pomysl, dzwiganie tyle kg przez dzieci odbija się mocno na ich zdrowiu, zwłaszcza chorobach kręgosłupa
  • Odpowiedz
@db95: brakuje mi wielu podręczników zeskanowanych do pdf, mam czytnik ebooków i parę przedmiotów, skanów kartek, lektur szkolnych na nim mam i często nie ma problemu bym z tego korzystał
  • Odpowiedz