Wpis z mikrobloga

@NAIZDUP: Jeśli mówienie z sensem jest to ze jak Lekarka nie udostępni mu wyników badan majora (czy nie powie jak one wynikły) to będzie latał żeby je udostępniła, czy też to ze wszystkich by wsadził najchętniej do choroszczy więzienia czy innego gówna to Spoko xD
  • Odpowiedz
@PanManiek: A co mam tak jak politycy przed kamerami udawać yntelygenta, a później mam #!$%@?ć i chlać wódkę? Krzysiek to normalny zwykły chłop to czego od niego oczekujesz? że będzie mówił prozą albo wierszem mówionym ?
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Sobaka: Ja konona określiłbym słowem sprytny. Jest głupi jak but z lewej nogi, ale ma w sobie taką sprytną chytrość. Na poparcie swojej tezy mam wydarzenie z lajta z Fiodorczukiem, na którym pytał on co jest cięższe, czy kilo gwoździ, czy kilo pierza. Misio upierał się przy gwoździach, a Major stwierdził, że to tyle samo, bo kilo to jest kilo, tylko pierza jest dużo, a gwoździ mało. Kiedy był u
  • Odpowiedz
Krzysiek to normalny zwykły chłop to czego od niego oczekujesz? że będzie mówił prozą albo wierszem mówionym


@NAIZDUP: jezu jak ja nie cierpie takiego #!$%@?. Nie, to nei jest zwykły normalny chłop, powiedziałbym, ze jest nawet bardzo nie-zwykły, abnormalny. Ten człowiek ma bardzo duzo zaburzeń, które nie są do zdiagnozowane, a jego inteligencja też wysoka nie jest, a przynajmniej przez 13 lat publicznego funkcjonowania ani razu nie dał dowodu na
  • Odpowiedz