Wpis z mikrobloga

Mirki, to mój pierwszy wpis na tym portalu. Lvl33, żonaty, dwie śliczne córeczki, własną firma, w połowie wykończony dom na przedmieściach, niedużo już zostało do spłaty kredytu - wzięliśmy tyle ile było nam faktycznie potrzeba żeby móc tam mieszkać w jaki-takich warunkach. Właśnie jestem po burzliwej rozmowie z małżonką. Jednym z powodów tej rozmowy jest to że odkryłem że pisze z dawnym kolegą z pracy. Oboje wiedzą że mi się to nie podoba, choć odzywa się do niej sporadycznie. W wiadomościach sprzed paru dni wysyłał jej zdjęcia swojego podbrzusza. Jej reakcja nie była taka jaką bym sobie życzył. Nie napisała że jest tym zachwycona ale według mnie powinna napisać że sobie tego nie życzy a ona dalej z nim korespondowała. Jaki że dziś zebrali nas na szczerość na koniec rzuciłem pytanie czego już nie będzie robić. Twierdzi że wymuszam na niej to żeby z nim nie pisała. Nie pojmuje tego jak ona do tego podchodzi. Dla mnie to podchodzi pod zdradę. Może jestem chory. Sami oceńcie bo zwariuję. #rozowepaski
#truestory #feels #kiciochpyta
. #logikarozowychpaskow #smutnazaba
  • 12
  • Odpowiedz
@kolecki: albo low quality zarzutka, jakich wiele, albo wyrazy współczucia, bo jak ona sama przyłapana nie chce się opamiętać, to siłą jej przy sobie nie zatrzymasz. Przykro mi, Mirku. Serio.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kolecki: znam takie przypadki gdzie kobieta ma wszystko co potrzebuje, dzieci, dom, męża a i tak flirtuje z innymi. Jak ma takie zapędy to ja to słabo widzę. Raczej nie upilnujesz.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: chciałbym żeby to była zarzutka. Mam tu trochę stażu a to mój pierwszy wpis. Myślisz że moim celem założenia tu konta było napisanie zarzutki? Wiadomo jest tu cały przekrój społeczeństwa i jest sporo normalnych ludzi którzy coś poradzą, poczułem dziś że muszę się z tym z Wami podzielić
  • Odpowiedz
@kolecki ale o co pytasz w ogóle? Subiektywnie to każde zachowanie możesz poczytywać jako zdrade, ale stan faktyczny jaki przedstawiłeś podczas postępowania rozwodowego nie zostałby w ogóle uznany jako zdrada - brak konkretów (nie napisała pozytywnej reakcji na zdjęcie podbrzusza typa) i sporadyczność pisania. Jeśli chcesz ją dojechać to musisz poczekać i zebrać lepszy materiał dowodowy, jeśli chcesz ratować związek to kolejna szczera rozmowa albo terapia małżeńska u psychologa.

Btw. żona aktualnie
  • Odpowiedz
@kolecki: Zapytaj czego jej brakuje, ze szuka ch@ja do dupy ? Pisze poważnie . Ona ci powie ze się tylko przyjaźnią to jej powiedz ze takie coś nie istnieje między kobieta a mężczyzna chyba ze jedno z dwojga jest paskudne albo jest gejem. Jak ci powie ze wymuszasz to przyznaj racje i wyjeb@ne co myśli, czasem tak chyba trzeba.
  • Odpowiedz