Wpis z mikrobloga

Dopiero drugi dzień w szkole, a ja juz jestem przesladowany przez idiotki i debili ze szkoły. Dziewczyny z druzyny siatkarskiej śmieją się z mojego wzrostu (164cm) a najwyzsza Martyna powiedziala ze wygladam jak skrzat, a debile z klasy mi wyrzucił plecak do smietnika. K---a dopiero rok szkolny sie zaczął gdzie tu do wakacji, niech ta gehenna sie juz skonczy.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tfwnogf
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Roberto_Soldicz: co to w ogóle za szkoła? Cieżko mi uwierzyć w takie opowieści za każdym razem jak coś takiego czytam. Nawet najgorsze zjeby musza mieć jakiś powód żeby robić takie głupie „psikusy”
  • Odpowiedz
@Roberto_Soldicz: ?Jutro przyjdź do szkoły i z-------l na dzień dobry w ryj temu co wyrzucił twój plecak. Jak się nie potrafisz bić to celu w gardło, w jaja i wątpię że ustoi, potem go przekop lub od razu skocz mu na łeb. Pamiętaj o zaskoczeniu to i 2x większego możesz dojechać. Ze szkoły cie raczej nie wyjebią, trochę przypału na pewno będzie. Ale jak dobrze go dojedziesz to się od
  • Odpowiedz
@Roberto_Soldicz: a tak szczerze to mógłbyś na przykład pojsc na jakaś siłownie na jiu ji tsu, po paru miesiącach nabrał byś takiej pewności siebie, ze nikomu nie chciałoby sie wrzucać twojego plecaka gdziekolwiek. Zwłaszcza przy twoim wzroście byłby to moim skromnym zdaniem dobry pomysł
  • Odpowiedz