Wpis z mikrobloga

@vieniasn: No wiesz, w noznej taki Ronaldinho to byl magik pilki, w recznej mozesz rzucic na milion sposobow, ba w siatkowce nawet jest wiecej opcji ataku, a tu, wsadza pilke pod pache i #!$%@? z nia poki go nie przewroca xD
@kjeller:

kopiesz piłkę aż kopniesz ją do bramki i tak w kółko


Za duzo ekstraklasy chyba ogladales xD

rzucasz i odbijesz piłkę aż trafisz nią do kosza i tak w kółko


Obejrzyj nawet filmiki z yt z ciekawymi akcjami z NBA, emocje nieporownywalnie wieksze, czy to w grze, czy przed tv w prawdziwych spotkaniach.
@Dante27: kupujesz grę o sporcie który cię nie interesuje i dziwisz się ze gra ci nie podchodzi? Ja bym sie zanudził grając w jakąkolwiek sportówkę i uwaga zdradzę ci tipa - nie gram w nie wcale
@Joii: Nie kupilem, uwaga zdradze ci tipa - eaaccess xD

Odpalilem z ciekawosci zobaczyc czym tak jara sie ta ameryka, i w sumie do tej pory nie wiem o #!$%@? tam chodzi, i jak sie punkty/gole/cokolwiek zdobywa :)
@vieniasn: aha no spoko nie oceniam, mnie nie jara np battleroyale bo to jedno i to samo, zmienia sie aby skin gry, ale co do pilki to jakis +/- miliard osob twierdzi inaczej, co kto lubi :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dante27: ich futbol też lubi masa ludzi panie kolego.

battleroyale bo to jedno i to samo, zmienia sie aby skin gry


@Dante27: w piłce jest to samo, ale zmieniają się kopacze gały. Tak można o wszystkim. W ich piłce można się walić po głupich ryjach, to już jakaś zaleta. Każdy sport oglądany jest nudny dla mnie i tyle.
@vieniasn: ja sie zapytalem o co chodzi w tej grze (na co nikt nie odpowiedzial), i zastanawialem sie co ludzie widza w tym sporcie, a nie pytalem co piwniczaki z wykopa (nie pije do Ciebie, pisze w sensie ogolnym) sadza ogolnie o sporcie :D
@Dante27 Futbol amerykański to gra strategiczna,tu nie chodzi tylko o glupie #!$%@? z piłką pod pachą,ale przygotowanie miliona taktyk pod jeden mecz.Ciebue to nie interesuje ,ale praktycznie każdego Amerykanina tak :D