Wpis z mikrobloga

Siedziba Coca-Coli w Polsce - jakiś czas temu temu (fabularyzowane)
- Trzeba coś wymyślić na nasze 25 urodziny, może jakieś samochody? Pralki? Klatki na gekony?
- Szefie może zmniejszymy pojemność, a potem zrobimy promocje i damy im to samo w gratisie?
-#!$%@? Janusz dostajesz #!$%@? awans!

#januszebiznesu #cocacola #heheszki #pijzwykopem #oszukujo
William_Adama - Siedziba Coca-Coli w Polsce - jakiś czas temu temu (fabularyzowane)
-...

źródło: comment_M2UbOme2uTtTSlZQuynb8MMa8RC82SZ6.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kolczaneiro: nie jestem technologiem żywności itp. nie wiem . Ale wiem tyle że te coca cole nie smakują tak samo. Ci do puszek to nie wiem ale cole butelkowe są inne. Spróbuj a sam się przekonasz. Daj później znać która gorsza.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: jestem przekonany że nie ma żadnej różnicy w tym przypadku. Ilość biedronek + zamówienia milionowe jakie robią u producenta nie są potrzebne aby zmieniać skład w jakikolwiek sposób. Producent i tak to sprzeda w ostateczności. Tobie tylko się wydaje ze to inaczej smakuje.
  • Odpowiedz
  • 1
@William_Adama widać, że nie masz pojęcia o handlu :D Przecież nikt tu nie zmniejszył pojemności. To tylko i wyłącznie kwestia ceny (marzowosci) i folii promocyjnej. Produkt jest dokładnie ten sam, tylko sprzedawany taniej, a różnica w cenie jest pokrywania z budżetu marketingowego/handlowego coca-coli. Tak się robi interesy z biedra od zawsze. I tego typu promki bardzo dobrze tam działają. Identyczne promocje masz na innych produktach w biedrze.
  • Odpowiedz
@PerkoS: plus klienci biorą więcej i łatwiej ukryć zwiększenie ceny, bo przeciętny Kowalski nie będzie w stanie ogarnąć że mu cola zdrozala płacąc 3.5 za 0.85 a nie 4 za litr :)
  • Odpowiedz
  • 8
@jedmar xDD Cola przychodzi do hurtowni w butelkach 850ml i to w takiej samej cenie jak była litrowa. Teraz jest akcja urodzinowa coli i dają super gratis, czyli powrót do litrowej. Pracuję przy tym już parę lat, sprawdzone info.

PS. To nie foto z biedry.
PS2. Wpis miał charakter humorystyczny a nie ekonomiczny więc pal fryty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 1
@William_Adama spoko nie bije piany:D Ale to są normalne promocje, które robią też inni. Skoro w tym siedzisz to doskonałe o tym wiesz. Pisze to jako osoba z FMCG dostarczająca tam produkty:)
  • Odpowiedz
  • 6
@kaaban oczywiście, że tak. To samo jest z piwem robionym dla nich czy wódką. Już nie raz się o tym przekonałem. Biedronka ma prawie 3k sklepów, przy ich ilościach jakie zamawiają, to każdy producent zgodzi się na produkcję z innym składem czy inne opakowania. Zbyt duże kontrakty, żeby się nie zgodził.


XDDDDDD oczywiście, bo biedronka chce sprzedawać prawdziwą cole ale o innym smaku, żeby jej klienci czuli się oszukani i więcej nie
  • Odpowiedz