Wpis z mikrobloga

Siedziba Coca-Coli w Polsce - jakiś czas temu temu (fabularyzowane)
- Trzeba coś wymyślić na nasze 25 urodziny, może jakieś samochody? Pralki? Klatki na gekony?
- Szefie może zmniejszymy pojemność, a potem zrobimy promocje i damy im to samo w gratisie?
-K---a Janusz dostajesz j----y awans!

#januszebiznesu #cocacola #heheszki #pijzwykopem #oszukujo
William_Adama - Siedziba Coca-Coli w Polsce - jakiś czas temu temu (fabularyzowane)
-...

źródło: comment_M2UbOme2uTtTSlZQuynb8MMa8RC82SZ6.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dutrasilva: @siodemkaxx: Tyle w temacie. Pije dużo to wiem, ze promocyjna = rozwodniona lub rozkwaszona.
Juz nie mowiac o tym ze cola (i coca i pepsi) w UK czy Skandynawii niebo lepsza niz nasza.

Kiedys sie wkurzylem napisałem do PepsiCO w USA o tym, oczywiście mnie olali odpowiedzieli że proszę gadać z Warszawą, ale niedługo później niemal wszędzie Pepsi była lepsza. Może ktoś z centrali jednak zadzwonił (
  • Odpowiedz
@Drail: W Macach i innych dolewkach to jest postmix. Dostają 5 litrowy worek z syropem, podlaczaja pod urządzenie dodają wody i co2 i gotowa cola na miejscu.
  • Odpowiedz
@6182: siła umysłu, jak dla mnie to zwykłe nocebo z tymi promocjami. Mogłeś sprawdzić datę produkcji tego Pepsi, bo mogłoby się okazać, że tą lepszą wyprodukowali jeszcze przed Twoją rozmową z USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: to, że mają fabryki w różnych "częściach świata" nie oznacza tego, że proces produkcyjno-technologiczny jest inny, a wręcz odwrotnie w przypadku tak dużych firm stawia się na ujednolicenie produktu.
  • Odpowiedz
@spitraker produkt nie jest jednolity.

Porównaj cherry coke w UK i Polsce. Ba! Przez inne ujęcia wody cola z różnych fabryk w Polsce smakuje inaczej.

Gdzieś mam stare DVD od Coca coli w podzięce za ileś tam wyprodukowanych litrów coli. Ciekawe czy dziala
  • Odpowiedz