Wpis z mikrobloga

Siedziba Coca-Coli w Polsce - jakiś czas temu temu (fabularyzowane)
- Trzeba coś wymyślić na nasze 25 urodziny, może jakieś samochody? Pralki? Klatki na gekony?
- Szefie może zmniejszymy pojemność, a potem zrobimy promocje i damy im to samo w gratisie?
-#!$%@? Janusz dostajesz #!$%@? awans!

#januszebiznesu #cocacola #heheszki #pijzwykopem #oszukujo
William_Adama - Siedziba Coca-Coli w Polsce - jakiś czas temu temu (fabularyzowane)
-...

źródło: comment_M2UbOme2uTtTSlZQuynb8MMa8RC82SZ6.jpg

Pobierz
  • 92
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: Na pewno był zajebisty test z dobra metodyka. Jak nie przekonuje cię tekst o tym ze fabryce mie opłaca się mieć osobnych linii produkcyjnych dla danego sklepu (chociaż w biedronce to może mieć sens ale jeśli chodiz o butelki bo odkąd pamietam biedronka miała coca cole 1,75l nigdzie indziej nie dostępna), to pomysł o tym czy producent chciałby żeby w sklepie z największa liczba sklepów w Polsce sprzedawać gorszy produkt.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik: Stary ja probóje i pije i nie widzę zadnej różnicy pomiędzy coca cola z biedronki czy skądkolwiek indziej. Bo nic sobie nie wmawiam. Wiesz jak działa placebo?
  • Odpowiedz
@Szalom: spójrz na skład czy się czymś nie różni. Znajomy kiedyś kupił dwa takie same serki wiejskie z Presidenta w dwóch różnych sklepach (w tym jeden z Biedronki) i różniły się zawartością tłuszczy, białka i cukrów.
  • Odpowiedz
mówię Ci kup i spróbuj. Przekonasz się. Kiedyś robiłem test u mnie w rodzinie wszyscy wskazali że biedronkowa cola jest gorsza i że inaczej smakuje.


@DorodnyTucznik: Ja też potwierdzam, cola z biedronki jest niedobra, taka jakaś rozwodniona, smakuje mi jak ta z dolewki od KFC.
  • Odpowiedz
mówię Ci kup i spróbuj. Przekonasz się. Kiedyś robiłem test u mnie w rodzinie wszyscy wskazali że biedronkowa cola jest gorsza i że inaczej smakuje.


@DorodnyTucznik: To zrob jeszcze raz taki sam test, ale najlepiej zrob tzw. slepa probe. Jestem niemalze pewien, ze wtedy wyniki rozloza sie mniej wiecej 50/50.
  • Odpowiedz
@DorodnyTucznik:
...a z tej samej czy roznych biedronek? Bo niestety standardy obslugi i magazynowania w Biedrach sa rozne i czesto slabe. Sprobuj porownac z tej felernej biedronki i innej, tym bardziej z innego, odleglejszego miasta.
  • Odpowiedz
zrób sobie mały test. Kup butelkę coli powiedzmy w żabce i coli w Biedronce później spróbuj ich po sobię. Inny smak jest wyraźnie wyczuwalny. Oczywiście na niekorzyść tej z biedry.


@DorodnyTucznik: To samo jest z alkoholem. Lekko inny smak.
  • Odpowiedz