Wpis z mikrobloga

Nowa paczka na Humble Bundle czyli Humble RPG Bundle

1$:
– HIVESWAP: Act 1
– Deep Sky Derelicts
– Immortal Planet
BTA:
– Tyranny
– Pillars of Eternity
– Cat Quest
15$:
Borderlands Game of the Year Enhanced

Wszystkie gry dostępne oczywiście w formie kluczy Steam, część z nich również jako DRM-Free

#gry #steam #humblebundle #crpg #rpg #tyranny #pillarsofeternity #borderlands
Lookazz - Nowa paczka na Humble Bundle czyli Humble RPG Bundle

1$:
– HIVESWAP: Ac...

źródło: comment_RbgBe1wgyoJYj43ENFtZSRXy75uWBrjn.jpg

Pobierz
  • 10
@Lookazz: ehh jak mnie wkurzają paczki z grą ale bez dlc, do tyranny trzeba wydać jeszcze ~25$, do pillarsów ~30$. Bez tego czuję się jakbym grał w niepełną grę (no i niektóre osiągnięcia tylko z dlc można odblokować). Mimo to kupiłem dla Tyranny, a teraz muszę czekać na jakąś przecenę.
@MiensoMielone: Tyranny można przejść bez dodatku. Bastard's Wound wprowadza nowy region z bardzo fajnie poprowadzoną akcją i zadaniami lojalnościowymi towarzyszy. Jeśli spodobała się podstawka, to polecam dodatek.

Od siebie mogę polecić Deep Sky Derelicts za dolca. Kupiłem na premierę i nie żałowałem, bo gra była całkiem przyzwoita.

Pillarsy mimo wszystko lepiej jest ograć z dwuczęściowym dodatkiem. Całe White March to pełnoprawny Expansion Pack na dobre 25-30 godzin.
Od siebie mogę polecić Deep Sky Derelicts za dolca. Kupiłem na premierę i nie żałowałem, bo gra była całkiem przyzwoita.


@Silvaren: potwierdzam, wziąłem jakiś czas temu bo trochę mi bieda wersję darkest dungeona w kosmosie przypominało, i wciągnęło mi 20 godzin z życia