Wpis z mikrobloga

  • 2
Siema Mirki z #bieganie i #biegajzwykopem .
Jakie polecalibyście #sluchawki bezprzewodowe? Ponad rok temu zainwestowałem w Samsungi Pro Active i mega się zawiodłem (wypadały z ucha, a po pewnym czasie zaczęły wariować) , myślę nad JBL Endurance Sprint, jakieś opinie?
Swoją drogą o co chodzi z #sztafeta ? Każdy się do niej zalicza czy to jakaś zamknięta mirkoakcja?
  • 11
  • Odpowiedz
Siema Mirki z #bieganie i #biegajzwykopem .


Witamy!
Uwaga dotycząca dodawania wpisów.

Wynik zamieszczaj w pierwszej lini wpisu. Ułatwisz odejmowanie innym biegaczom oraz skryptowi.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans 2] - [Twój przebyty dystans 3] = [Wynik odejmowania]

np. 15375,59 km - 4 km - 6 km - 21,07 km= 15344,52 km

następnie opcjonalnie zdjęcia, opis itp.

na końcu tagi.

Więcej statystyk na
  • Odpowiedz
  • 0
@plasq ja ich używam od dłuższego czasu. Generalnie jestem z nich zadowolony. Mają jedną wadę. Są niby wodoszczelne ale jak w nich biegałem i miałem założoną czapkę lub kaptur i padał deszcz to mi się wyłączały.
  • Odpowiedz
@pestis: Meh, naprawdę czepiasz się słówka "inwestować" w kontekście zakupu słuchawek czy czegoś nie zrozumiałem?
@blazko: To w sumie dosyć spora wada. Ale to wyłączanie to sporadycznie, czy jakieś wyjątkowo uciążliwe?
  • Odpowiedz
  • 0
@plasq jak już zaczynało padać i miałem czapkę to musiałem je zdejmować, bo po prostu się ciągle wyłączały. Myślę, że mają po prostu takie zabezpieczenie, że jak są za bardzo mokre to automatycznie się wyłączają. Ale jest to tylko moje przypuszczenie, może tylko mój egzemplarz ma taką wadę. Zakupiłem sobie inny model endurance dive w nich można nawet pływać
  • Odpowiedz
@blazko: Trochę mnie odsunąłeś od pomysłu zakupu. Zimą jak wracam z biegu to mam czapkę całą mokrą, a zdejmowanie jej nie jest w tą porę roku najlepszym pomysłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@plasq: słuchawek nie polecę bo biegam bez ale odpowiem na drugie pytanie
wybierany jest jakiś dystans(tym razem obwód jowisza) i po prostu, przebiegasz pięć km, odejmujesz pięć km, przebiegasz 40km odjemujesz 40km i tyle
po przebiegnieciu danego dystansu wybierany jest kolejny cel i tyle, ot zwykła zabawa xd dołączyć może każdy biegajacy
  • Odpowiedz
@plasq: też mam AM61 i w sumie są ok. Z uszu nie wypadają, chociaż czasem trochę wkurza ciężar na kablu, bo się może bujać. Trzeba dobrze sobie kabel ustawić. Ale w sumie po chwili zapominam o tym jak skupiam się na biegu. Nigdy mi się nie wyłączyły, zimną czy latem.
  • Odpowiedz