Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 58
Ja #!$%@?, co za kraj.
4 rok z rzędu (4 technikum here) #!$%@? lekcje religii w środek planu mimo że 1/3 klasy na nie nie uczęszcza. Da się coś z tym zrobić ?
No bo tak jakby nie patrzeć to mogę się poczuć gorzej z racji że stawiają ludzi wierzących w co innego (w tym przypadku wogole w coś) niejako wyżej ode mnie. Coś w stylu, teraz na godzinę #!$%@?, oni będą uczyć się o panu na chmurce
XD

#szkola #ateizm #bekazkatoli #zalesie #polska #prawo(?)
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@F4eddy:
Gdzieś około 60% klasy chodzi.
Najbardziej i tak #!$%@? mnie w tym to że jasno w tamtym roku wychowawca powiedział że jest to robione specjalnie, po to żeby się z religii nie wypisywać. Bo gdyby dali tylko na pierwszą/ostatnią godzinę to pewnie wypisaloby się tyle osób ze nie mieli by tej minimalnej liczby uczniów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@F4eddy:
Szczerze wątpię że to cokolwiek da ale postaram się chociaż spróbować.
Poza tym raczej nie ma opcji żeby to zmienić ?
@Frezs: W liceum ja i kilka innych osób nie chcieliśmy chodzić na religię, a zamiast tego mieli nam zorganizować lekcje etyki. Wymyślili sobie to tak, że etyka by była jakoś koło godziny 16 i mielibyśmy na nią specjalnie czekać dwie godziny lekcyjne, bo tego dnia reszta lekcji kończyła się po 14. Super zabieg, żeby wszyscy grzecznie chodzili na religię.
@Zaff: w #!$%@? cie zrobili, nie moga cie zmusic do chodzenia na religie

@Frezs: #!$%@? prztpomniales mi jak prawie co rok mialem religie na #!$%@? 2 lekcji XD co za zjeb to wymyslil, musialem specjalnie wstawac na 1 gówno przedmiot i potem mialem wolną godzine. Więc często chodziłem na 3 lekcje i dostawałem za to #!$%@?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cockatrice: Polskie szkolnictwo to żart, generalnie cały ten kraj to żart. Nieśmieszny w dodatku
@xVolR: I właśnie najgorsze w tym jest to że przez to okienko będę opuszczał czasem jakieś istotne przedmioty bo nie będzie mi się chciało specjalnie czekać
Gdzieś około 60% klasy chodzi.

Najbardziej i tak #!$%@? mnie w tym to że jasno w tamtym roku wychowawca powiedział że jest to robione specjalnie, po to żeby się z religii nie wypisywać. Bo gdyby dali tylko na pierwszą/ostatnią godzinę to pewnie wypisaloby się tyle osób ze nie mieli by tej minimalnej liczby uczniów


@Frezs: aaaa więc dlatego, ja za swoich czasów w liceum (1999-2003) miewałem religię na początku albo na
@Frezs: no to przekonaj znajomych w klasie, że jak się wielu wyłamie to wychowawca się #!$%@? że będzie miał antyreligijną klasę, dyrektor jeszcze mocniej ale wam nic nie będą mogli zrobić i oberwą jeszcze od jakiegoś księdza, biskupa, radnego PiSu ( ͡ ͜ʖ ͡)