Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 78
Może poprostu jeździsz jak #!$%@?

@Mephistoph: To kolejny powód, przez który rozsądni ludzie oddalają się od zderzaka #!$%@? (czytaj: z uwagi na zaistnienie waginalnych podstaw ograniczają zaufanie i poprzez dystans zwiększają (swoje) bezpieczeństwo). ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daox: No ja też tak robię. Wyprzedzam z dłuższego rozpędu. Ale nie oczekuj takich wniosków w społeczeństwie składających się w 90% z debili
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kacc: no raczej nie, chyba że masz spryskiwacze o sile takiej i pod takim kątem, że jak stoisz i ich używasz to płyn leci 20 metrów za twój samochód.
  • Odpowiedz
@losmarineros A w mieście siedzisz? XD
Nawet jeżeli blokuje, co Ci daje to siedzenie? Jak już zwolni pas to szybciej to wyprzedzisz trzymając odstęp, bo wcześniej możesz się zacząć rozpędzać i zaoszczędzisz dzięki temu te swoje upragnione 1.5 sekundy. Wy tego nigdy chyba nie zrozumiecie xD
  • Odpowiedz
@tomaszq: To nie ja wymyslilem ze lewy jest do wyprzedzania ¯_(ツ)_/¯ wiekszosc nie kuma i jedzie lewym jak jest wolny prawy, wiec dlaczego ja mam lamac przepisy i wyprzedzac prawym ? NIGDY TEGO NIE ZROZUMIEM
  • Odpowiedz
@losmarineros Ale powiedz mi co Ci zmienia to, jak już się trafi jakiś polmozg blokujący lewy, że usiądziesz mu na zderzaku? Zadaje Ci drugi raz to samo pytanie i nie potrafisz odpowiedzieć, tylko #!$%@? jakieś kocopoly.
Mogliby u nas trochę zaktualizować przepisy i zacząć karać tych baranów którzy tak podjeżdżają.
Ja lubię patrzeć jak się gotujecie jak sobie lewa noga kopnę lekko hamulec, tak żeby się światła zapaliły. Ostatnio na A4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
dlaczego ja mam lamac przepisy i wyprzedzac prawym ?

@losmarineros: Misiu, ale w Polsce wyprzedzanie prawym jest z grubsza mocno legalne, a już na pewno na drogach typu autostrada... Więc może w swojej zajebistości dowiedz się do czego może służyć prawy, skoro wiesz już dobrze, że lewy to nie kółko różańcowe. XD
  • Odpowiedz