Wpis z mikrobloga

@jednoreki_kucharz poznasz sporo fajnych ludzi przy tym samochodzie: okolicznych mechaników, handlarzy części do BMW, panów policjantów po 22 jak będziesz jeździł, pan od ubezpieczeń się ucieszy a poza tym fajna krowa ale lepiej jakbyś miał na codzien jakiś inny samochód do jazdy a bawarke najpierw zrobić na tip top
@jednoreki_kucharz że auto jest drogie w utrzymaniu ale odwdzięcza się komfortem jakiego nie znajdziesz w innych autach w tej cenie. Ogólnie jeżeli jesteś miłośnikiem BMW, umiesz pogrzebać w aucie i nie brzydzisz się brudnych rąk, dbasz o to co masz to bierz i olej każdego kto odradza.
Sam jestem miłośnikiem się japońskich, ale przyjaciel jeździ E38 2.0, dba jak o żonę a może i bardziej, komfort zdecydowanie na plus.
@jednoreki_kucharz: piękny samochód- sam chciałbym sobie taki z v12 pod maska kupic jako weekendowe wozidło. Jeśli cię stać na zakup zadbanego egzemplarza (a te potrafią naprawdę sporo kosztować) oraz eksploatacje to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz.
@jednoreki_kucharz: Sam kupiłem na pierwszy samochód 15 letnie BMW, ale z perspektywy czasu musze przyznać że miałem bardzo dużo szczęścia, bo się za bardzo nie psuł, choć i tak cały czas coś było przy nim do roboty (urywające się klamki, nie otwierające się szyby, odklejające się podsufitka, urywające się boczki drzwi, dwa razyodpadlo lusterko wsteczne, progi do roboty, wymiana przewodów hamulcowych na nowe, bo stare już były przerdzewiałe i trochę niebezpieczne,
@jednoreki_kucharz: skrzynia biegow pada z czestotliwoscia reaktora w czarnobylu - raz ale porządnie, wymiana jakies 10 tyś i w polsce moze 5 zakladow specjalistycznych ktore sa w stanie to zrobic. Kumpel z wro ma e38 i #!$%@? az do poznania na regularne naprawy - tyle ze go stać i widzi w e38 "klasyka"
@jednoreki_kucharz nie słuchaj ludzi co ci piszą że na tym aucie zbankrutujesz. Na każdym aucie da się utopić majątek. To auto i tak jeden z lepszych wyborów w stosunkowo niskim budżecie bo auto oferuje dużo za mała cenę. Jedynie co musisz zrobić to tak jak przy zakupie każdego auta sprawdzić jak był używany i wystrzegać się mocno zajeżdżonych egzemplarzy z racji na cenę, ale jeśli uda ci się już znaleźć ładna sztukę
@jednoreki_kucharz: W #!$%@? szanuję, zajebisty wybór. Trzeba umieć cieszyć się życiem, a nie słuchać porad bóldupiących passaciarzy i hondziarzy. Ja od zawsze jarałem się bmkami i jak sobie w końcu sprawiłem, to jeszcze mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Nie daj się nikomu namówić na jakiegoś smutnego passata, bo ja tak zrobiłem i bardzo żałowałem.