Wpis z mikrobloga

@jednoreki_kucharz: jak napisał @CzeXD: ciężko teraz coś znaleźć, choć to zależy. Czasem się opłaca kupić dobrą budę i wsadzić w niego motor i wtedy masz całkiem fajne auto. Obecnie ciężko o całośc, która nie jest gruzem bo nie oszukujmy sie, ale 36 jest w dzisiejszych czasach ikoną upalania
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@jednoreki_kucharz: to są piękne auta ale oczywiście trzeba nawciskac każdemu, kto to docenia bo "to przecie stare bmw, styrany gruz, beka z dresa". Olej ich. Dąż do swojego marzenia i miej w dupie innych. Jak im się nie podoba twoje auto to nie muszą wsiada do niego.
  • Odpowiedz
Obecnie ciężko o całośc, która nie jest gruzem bo nie oszukujmy sie, ale 36 jest w dzisiejszych czasach ikoną upalania


@papierowy_ludzik: jak można pomylić siódemkę z trójką xD

Ale w sumie i tak wszystkie na rynku to już gruzy, a te nie gruzy kosztują w polsce majątek
  • Odpowiedz
@Atreyu: normalnie ¯\_(ツ)_/¯ rzuciłem tylko okiem na wpis i zamiast 38 przeczytałem "36" XD, nie patrzyłem nawet na zdjęcie podglądowe. Mój mózg zarejestrował

ktoś chce kupić e36
  • Odpowiedz
@Atreyu: zresztą by kupić dobrego starocia to trzeba sie znać, mam sąsiadów mechaników (+ maja mini warsztat w garażu), jeden lata siódemką (e65 chyba) i dorwał naprawdę fajną sztukę za grosze + troche własnego wkładu. Inny (jego brat) kupił za grosze (6k chyba dał) ML, starszy rocznik, wsadził drugie 8 robiąc przy tym cały dół, zawieszenie, troche pierdół - auto wygląda teraz jak z salonu. Da się, ale trzeba się znać oraz liczyć sie z kosztami utrzymania, zrobienia auta.

Ale to też polowanie na okazje. Jego ziomek ostatnio kupił e36 w compakcie, auto do upalania


Dał za auto dwójkę, sprzedał zatarty motor, coś tam jeszcze i wyszło, że za samą budę dał 1000 zł, gdzie buda w naprawdę dobrym stanie, lekkie poprawki lakiernicze i tyle. Bez rudej, dół też w super stanie. Już ma kupców na samą budę za jakieś 2000 zł, dodajmy do tego, że może opylić kierownice, łapę no i fele to przy dobrych wiatrach 1500 zł jest na plusie nie
  • Odpowiedz