Wpis z mikrobloga

Dzisiaj każdy z nas powinien czuć się jak #wygryw i docenić, że nie obudził się w kraju ogarniętym piekłem wojny. Wiem, że wszyscy lubimy sobie ponarzekać, ale fakt, że jest słoneczna niedziela, a naszym największym problemem są zamknięte sklepy, a nie to, że latają nam bombowce nad głową... Warto być wdzięcznym choć przez chwilę.

#drugawojnaswiatowa #przemyslenia #polska
  • 90
jeżeli myslisz, że Niemcy po wygraniu wojny pozwoliliby Ci być "niemieckim Panem", to mam dla ciebie złą wiadomość.


@BarkaMleczna: myślisz, że po wygranej wojnie nadal byliby tyranami i nie przystosowaliby się do dzisiejszych realiów? Myślę, że akurat w dzisiejszym świecie można by grać ofiarę i zbijać na tym hajs i atencję
@BarkaMleczna ale #!$%@? mnie interesuje jakąś Palestyna, ja jestem w polsce. Przejmuje się życiem w Polsce, co mi da to że będę mawiał

"No tam to mają gorzej"

W jaki sposób mi to pomorze?

Równie dobrze można powiedzieć że dobrze że jedzenie jest, bo w Afryce nie ma. I ciesz się Polaku robaku.

Jak ja nie widzę osób takich jak ty, jesteście plagą gorszą niż lewactwo
@BarkaMleczna: no nie ma nic w tym fajnego bo świat jest #!$%@?, tak samo do ludzi w II wojnie światowej mogłaś powiedzieć że niech się cieszą że sie nie urodzili podczas emidemii dżumy, myślisz że to by ich podniosło na duchu? Równie dobrze mogłabyś sie dzisiaj urodzić w Afryce i głodować, albo urodzić się w Syrii i nie wiedzieć czy dożyjesz końca dnia. Mam się cieszyć, że inni bardziej cierpią niż