Wpis z mikrobloga

Dzisiaj każdy z nas powinien czuć się jak #wygryw i docenić, że nie obudził się w kraju ogarniętym piekłem wojny. Wiem, że wszyscy lubimy sobie ponarzekać, ale fakt, że jest słoneczna niedziela, a naszym największym problemem są zamknięte sklepy, a nie to, że latają nam bombowce nad głową... Warto być wdzięcznym choć przez chwilę.

#drugawojnaswiatowa #przemyslenia #polska
  • 90
@xVolR nie dogadamy się, ale ciężko jest żyć w takim stanie w jakim Ty żyjesz. Wiem, bo prawie wylądowałam przez to w psychiatryku. Mam nadzieję, że będziesz miał kogoś, kto pomoże Ci to dojrzeć i dać sobie pomóc. W przeciwnym razie, będzie tylko gorzej. Bez odbioru, bo szkoda dnia ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BarkaMleczna: to nie jest obojętne. To są totalnie dwa inne słowa o zupełnie innym znaczeniu.

Nie można być wdzięcznym za to że mnie ktoś nie dźgnął nożem, za to można być szczęśliwym z tego powodu.
@BarkaMleczna: dalej mi nie odpowiedziałaś na argumenty. Chyba leki ci myślenie wyłączają, wtedy nie jest ciężko widzieć kolorowy świat. Nie rozumiesz, że- oczywiście z dwojga złego lepiej żyć w XXI wieku, niż w 1940, ale to nie znaczy że w XXI wieku żyje się dobrze. To tak jakbyś gościowi bez nogi powiedziała, że spoko, bo inni nie mają wszystkich kończyn. Jesteś po prostu straszną ignorantką, albo jesteś za głupia.

Sama nawet