Wpis z mikrobloga

A ja chciałbym pogratulować wszystkim ludziom, którzy nie popadli w alkoholizm. Wszyscy zachwycają się wyleczonymi alkoholikami, składają gratulacje, bo ktoś nie pije od kilku miesięcy. Więc gratulacje dla ludzi, którzy mimo ciężkich sytuacji życiowych nie popadli w alkoholizm, bo to jest prawdziwa sztuka, a nie się wyleczyć.

#alkoholizm #abstynencja #gownowpis
  • 169
  • Odpowiedz
@abart_bo_co: jak ty doskonale potrafisz prowadzić rozmowę, nie odpowiadając w żaden konkretny sposób tylko pytaniem na pytanie bądź próbą wyśmiania.

Wyjaśnij proszę czemu atakujesz nie pijących za to że są dumni z niepicia?
  • Odpowiedz
ja się uzalezniłem w wieku 20 lat a piłem mniej niż rówieśnicy bo zwyczajnie nie mogłem pić tak jak oni ze względu na okoliczności. Dlaczego ja zachorowałem a oni nie? Pili więcej, jestem lepiej wykształcony od kolegów i miałem większą wiedzę o chorobie a jednak ja zachorowałem a oni pijac więcej niż ja nie zachorowali


@ChcePascLamy: Oczywiście to wszystko to są twoje przemyślenia, subiektywna opinia i wybujałe ego, a nie
  • Odpowiedz
@abart_bo_co:
Twój komentarz dodany był 6 godzin temu, nie tak wiele jak na internet.
Nie zamierzasz prowadzić dyskusji to po co się udzielasz na forum publicznym?
Dodałeś śmieszny komentarz, ale żeby już konkretnie porozmawiać to uciekasz xD
to jednak zakładam że jestes alkoholikiem, któremu już zeżarło większość mózgu
  • Odpowiedz
@panczekolady siłą rzeczy chcąc nie pić musiałem się nauczyć dużo o sobie i o chorobie więc uważam że mam prawo mieć własne zdanie i poglądy na ten temat, jeśli się ze mną nie zgadzasz i chcesz podyskutować to podaj merytoryczny kontrargument lub koniec dyskusji
  • Odpowiedz
@meh123 Ty za to doskonale prowadzisz dyskusję, #!$%@? się #!$%@? wie skąd z mądrościami wujka Zenka i żądasz dyskusji niczym król. Nie każdy ma ochotę rozmawiać z kimś bez wiedzy i tłumaczyć podstawy. Twierdzisz że się myślimy? Poczytaj literaturę branżową popartą naukowymi badaniami i wtedy może ktoś Ci odpowie - Tak wygląda dyskusja
  • Odpowiedz
@quercy: Alkusy co nie piją 10 miesięcy czy dwa lata czy #!$%@? wie ile to najgorsze gówno. Bo wystarczy, że zamoczy język i już powrót do nałogu. Znam gościa, który chlał jak #!$%@?, codziennie po prostu osiągał poziom dna, a teraz? Na imprezie potrafi wypić dwa piwka i na tym koniec. 2 kieliszki i koniec. Po prostu. Napić się i wiedzieć kiedy ma się przerwać - to jest sukces
  • Odpowiedz