Wpis z mikrobloga

#bedelegenda #alkoholizm #zalesie. To mój ostatni wpis przez jakiś czas. Od jutra szlaban na mirko. Tutaj 80% ekipy ma rentę. Czaicie- 1000 pln co miesiąc tylko dlatego,że ktoś się lubi #!$%@?ć. Wszyscy zdziwienie, że nie chcę się o nią starać. Całe życie pracowałem,nigdy nie byłem zarejestrowany jako bezrobotny, nie brałem żadnych kindergeldów i innych gówien. Cały ten detoks to tylko leki i leżenie. Mam dość dzisiejszego dnia. Szukam pracy powoli,tylko muszę szukać z zakwaterowaniem. na jakieś aa się zapiszę, nie wytrzymam 6 tyg nic nie robienia oprócz #!$%@? o tym samym.A jak mnie przyjmowali nachlanego na sorze, to wzięli mnie bez kolejki a ludzie tam pewnie kilka h czekali z czymś poważniejszym. To jednak jest jakiś plan na życie - rencinka, ze 4 bombelki i daj daj daj. Mam dość. Napiszę jak się ogarnę. Dobranoc
  • 3
@Jhgdxvnmkkfdcj: no szkoda,ale to Twoje życie i Twój wybór. Nic jak tylko życzyć Ci powodzenia. Detox to odtrucie organizmu. Jak byś odstawił alkohol z dnia na dzień to organizm przeszedł by szok. Takie relanium minimalizuje możliwość ataku padaczki, także te leki po coś jednak są. A terapia ma Ci uświadomić co to jest alkoholizm,w czym lezy problem,że samemu nie udaje Ci się po raz któryś rzucić alkoholu,ile szkód przez niego jest.