Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@pawel86 tylko przód. Hybryda podobno jest w fazie testów.

Właśnie ten prześwit mnie martwi w ProCeed. Będę musiał łopatę w zimę w bagażniku wozić
pewnie większy prześwit, ale to też ma swoje plusy. Będzie wersja AWD?


@pawel86: Mieszkam w dużym mieście - większy prześwit niż w Proceed nie jest mi potrzebny i nie widzę w tym zalet. W Xceed przy FWD jest bagażnik 432 litry a jeszcze jak miałby być "w bagażniku" napęd na tył, to auto straciłoby na użyteczności. Nie sądzę, by się pojawiła wersja AWD, bo w Hyundai'u odpowiednikiem Xceed jest Kona i
Żona mówi że się mylisz ;P


@Pormen: Żona słyszała już Proceeda GT?

Wydech w Proceedzie GT jest bardzo głośny, wiele osób na to narzeka (sam się do nich zaliczam). XCeed nie będzie miał wersji GT więc jest duża szansa, że z silnikiem 1.6 204KM będzie dużo cichszy.
@Pormen: Wolałem uprzedzić, bo niektórym głośna praca wydechu przeszkadza i po odbiorze auta z salonu (jeśli ktoś dokonał zakupu w ciemno) następuje niemiła niespodzianka.

Moim zdaniem Ceed/Proceed GT przez pierwsze minuty rzęzi jak 20-letni Golf z dziurawym wydechem. Później jest już nieco lepiej i brzęczenie przechodzi w nieco bardziej basowy pomruk, który jednak na dłuższą metę także jest strasznie męczący. Ale o gustach się nie dyskutuje. Poza tym auto jest świetne