Wpis z mikrobloga

Sztuka korporacyjnego myślenia w pięciu prostych krokach:

1. Zrób film z postacią Sztućka.

2. Sztuciek mówi dzieciom, że zabawką nie musi być droga lalka, bo uczuciem można obdarzyć dowolony przedmiot - nawet taki codziennego użytku.

3. Sztuciek mówi też, że wartość przedmiotu i jego znaczenie zależy od nas samych. To, co dla kogoś będzie śmieciem, dla nas może być skarbem.

4. Przy okazji Sztuciek tłumaczy, że nie zawsze trzeba mieć nową zabawkę prosto ze sklepu i że recykling jest spoko.

5. Promuj film plastikową figurką Sztućka w cenie 109 złotych od sztuki.
#heheszki #filmy #ekologia #kultura #spoleczenstwo
z.....k - Sztuka korporacyjnego myślenia w pięciu prostych krokach:

1. Zrób film z p...

źródło: comment_0KmJZRWgUyGUoMhuBbhh5FI6KIaTvuul.jpg

Pobierz
  • 24
@zgremek nie wspomnę już iż po obejrzeniu filmu miałem wrażenie, ze sztuciek to ciężko chore dziecko, które nie powinno się urodzić. Cały czas chce wrócić do śmieci (umrzeć) i inne zabawki też twierdzą, że nie da sobie rady i trzeba się nim zajmować cały czas (jak chorym dzieckiem) i może lepiej żeby wrócił do śmieci, a Chudy (ultrakatol) za wszelką cenę chce go utrzymać przy życiu mimo iż sprawia same problemy. Chudy
@zgremek nie wspomnę też o wątku feministycznym - ta różowa pasterka z owcami cały czas gada o tym jak to nie jest zajebiście i jak jest zaradna jak jest zabawką, która nie ma właściciela (faceta). Cały czas ciśnie Chudemu, że jest fajtłapą i nic nie umie. W dodatku ma brzydszą koleżankę (Policjantka Haha) która mówi wprost w pewnym momencie "faceci są do kitu". A co do kaczki i królika - dwóch facetów
@mirkewolnystrzelec nie ukrywam, że uważam, iż jakieś ziarnko prawdy w tym może być, ale takie czasy są - coraz częściej w filmach mniejszości domagają się pokazania pewnych rzeczy i mocno forsowana jest poprawność polityczna. A skoro tak to ja jako ktoś kto ogląda filmy w dużej ilości już chyba z automatu doszukuje się takich treści nawet tam gdzie ich może nie być ¯_(ツ)_/¯. Chociaż z drugiej strony nie tylko ja twierdziłem że