Wpis z mikrobloga

@Heyolok: stulejarzem jest ten, ktory produkowal sie i robil z siebie klauna dla nieznajomej laski z neta, a na koniec pozwolił jej podburzyć swoje ego, które teraz próbuje leczyć w internecie ;P
  • Odpowiedz
@CherepakhaNinja: Bycie osobą, która za wszelką cenę chce wyśmiać drugą osobę o której nic nie wie. Taki typ osoby z którą nie idzie sie pośmiać, bo tylko szuka do czego się #!$%@?ć. Nikt takich ludzi nie lubi to nie kwestia dystansu czy kija w dupie.
  • Odpowiedz
@Doomino: ze co xD poki sie babka nie osmieszyla byciem sztywniakiem i poki nie wyjechal z tekstem o minecrafcie to bylo widac ze gosciu heheszkuje i trzeba miec nie kija, a #!$%@? sekwoje w dupie zeby tego nie zauwazyc
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: Kurde - ja jak u siebie wykańczałem to też podchmielony nonstop. Szwagier co mi pomagał nie pił, ale palił marychę nonstop. Wykończeniówka do tak nudna i żmudna robota, że na trzeźwo się nie da :D
  • Odpowiedz
@Doomino: Gdzie tam widzisz #!$%@? się? Gość zwyczajnie śmieszkował i nie pisał tekstów w stylu - "ALE TRAGICZNIE TO POMALOWAŁAŚ. KTO CIĘ UCZYŁ TAK MALOWAĆ??!?!". Heheszki w jego wiadomości są wyczuwalne z kilometra, a panna od razu wzięła wszystko do siebie i potraktowała jako atak na swoją osobę spinając poślady. Po tekście, że ona wybudowała dom ( w wieku 16 lat xDD), a OP jest leniem to riposta z Minecraftem wcale
  • Odpowiedz
@Avesther2910: Najpierw o ścianę. Potem jak napisała, że to kwestia zdjęcia to, że nie ma racji. Potem jak napisała o domie to odrazu wyśmianie. W jego wiadomościach nie czuje luzu, poczucia humoru tylko spinę i ciśnienie na to by kogoś wyśmiać. Jeżeli faktycznie miał zamiar wyjść na zabawnego typka to bardzo nieporadnie mu to wyszło.
Dziękuje za analizę mojej osoby na podstawie mojego zawodu. Widzę, że nic więcej nie potrzebujesz by
  • Odpowiedz