Wpis z mikrobloga

@Doomino: Ja również jestem przyzwyczajony do różnych żartów. Może to już kwestia wieku, ale nauczyłem się mieć totalnie wyj*bane i nawet typowe przyjebki by po mnie spłynęły. Ilość + pod komentem nie jest dla mnie wyznacznikiem, zwłaszcza w przypadku takich rozmów wstawianych na wykop. Przecież powszechnie wiadomo, że co nie napiszesz to i tak będzie cringe/spermiarstwo/dzbanizm/bezbek/czepialstwo czy ciul wie co jeszcze.
Nawet nie chciałbym, żebyś cokolwiek udowadniała. Takie odniosłem pierwsze wrażenie
  • Odpowiedz
@Avesther2910: Ilość plusów nie potwierdza tego, że nie tylko ja tak odebrałam te wiadomości OPa?

@CherepakhaNinja: Nawet jeśli jestem upośledzona to w odróżnieniu od Ciebie potrafię wytłumaczyć o co mi chodzi :D co trochę słabo o Tobie świadczy XD dobra teraz bez kitu już kończę, elo :D
  • Odpowiedz
@Doomino: Na wykopie? Średnio. Zwłaszcza, że na drugim miejscu pod względem plusów jest komentarz o "kiju w dupie".
Większość ludzi nawet nie czyta komentarzy tylko rzucą okiem na zdjęcia i plusują albo nie najbardziej popularne komentarze. Jestem ciekaw czy gdyby od pierwszego wpisu było wiadomo, że panna ma 16 lat i pisze, że WYBUDOWAŁA dom to jak wtedy wyglądałaby sytuacja plusów pod komentarzami :D (bo podejrzewam, że część jest oburzona tekstem
  • Odpowiedz
@CherepakhaNinja: to, że nie potrafisz czegoś wytłumaczyć, źle świadczy o mnie? :D Ty tak serio? Ja naprawdę się staram, żeby nie obrazić Twojej inteligencji. Nie sprowokujesz mnie, już i tak musisz mieć ciężko w życiu z tego powodu. Jeżeli musisz obrażać to znaczy, że już naprawdę słabo z Twoją argumentacją. No cóż chętnie jeszcze popatrzę na tę kompromitacje. Jednak zostaję :D

@Avesther2910: chyba czegoś nie rozumiesz. Ja nie mówię, że
  • Odpowiedz
@Doomino: A ja mówię, że z drugiej strony jest reprezentacja (choć trochę mniej liczna) osób, które uważają, że to laska ma kij w tyłku. I tym sposobem wracamy do punktu wyjścia - czyli że każdy ma inne poczucie humoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Avesther2910: Ale ja nie twierdzę, że mam przez to racje. Racja może być przecież również po stronie mniejszości ;)
Chodziło mi tylko i wyłącznie o to, że nie tylko ja (ta przewrażliwiona księżniczka z kijem w dupie i brakiem dystansu xD) tak odebrałam te wiadomości ;D
  • Odpowiedz