Wpis z mikrobloga

@CherepakhaNinja: Próbowałam wyciągnąć z Ciebie o co Ci chodzi, ale Ty chyba sam nie wiesz. Zamiast wytłumaczyć jak normalny człowiek to posuwasz się do obrażania. Prezentujesz naprawdę niski poziom dyskusji nawet jak na wykop.pl
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight: Uwielbiam takie wpisy, łaska wykopkowa na pstrym koniu jeździ :D
Potrafię sobie wyobrazić to samo wrzucone z perspektywy różowego, gdzie ci sami ludzie, którzy jadą po Tobie jechaliby po niej xD

Odpowiedziałeś złośliwie pod koniec, ale po tym durnym tekście o stereotypach właściwie też bym się nie cackał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@CherepakhaNinja: Jestem spokojna ziomuś. Powiedz o co Ci chodzi albo zamilcz, bo to już się nudne robi. Masz naprawdę słabe pancze, musiałbyś się bardziej postarać by mnie obrazić ;D

@Amerykanski-Naukowiec: nudzę się w pracy :D ja mam nadzieje, że to faktycznie dzieciak. Bo jak nie to załamka
  • Odpowiedz
@CherepakhaNinja: Ty mnie niestety nie śmieszysz. Twój poziom elokwencji i nieumiejętność wyrażania własnego zdania jest przykry. Na szczęście tłumaczy Cię wiek nastoletni, może jeszcze się ogarniesz.
  • Odpowiedz
@MorenkaKnight wow, ale kij w dupie ( _) i nie tylko u niej, jak widzę po pobieżnej lekturze komentarzy. Walisz sucharami jak PIS benefitami dla patusów i nie każdemu będzie to odpowiadać, dlatego szanuję, że od razu z tym wychodzisz - to oszczędza czas obu stron.

Żeby nie było - ja bym pociągnęła temat i śmieszkowała, lubię i rozumiem takie poczucie humoru.
  • Odpowiedz