Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W zeszla sobote uprawialem seks z tinderowka. We wtorek w nocy dostala okres, ale bardzo skapy i bez zadnych bolow okolookresowych. Dodatkowo miala dostac go w ta sobote. Pytalem ja o samopoczucie to mowila ze spoko i troche sie martwi ze tak malo krwi. Jakos 2-3 tygodnie temu uprawiala seks z innym typem. Troche martwie sie ze poprzedni typ ja zaplodnil a ja zostane z czyims gowniakiem bo mnie wrobi. Co robic w takiej sytuacji? Powiedziec jej zeby zrobila test przed kolejnym spotkaniem? Czy to ja nazbyt swiruje?

#seks #okres #ciaza #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 78
@Fafnucek: trele morele, w tym roku zaliczyłem 4 panny bez gumki (bo po prostu poniosła nas chwila), po każdej robiłem full pakiet STD i nic nie wyszło. do tego kilka innych w zabezpieczeniu. oczywiście nie mówię tu o roksach, a o laskach z tindera/badoo/czaterii, także luz.

no, ale to w większości były mężatki bądź rozwódki bądź w trakcie rozwodu i kobiety koło 30ki już ustatkowane - więc może dlatego, że tak