Wpis z mikrobloga

Witam,na jakim świecie opłaca się wystartować?
Zamierzam kupić jakiś 300-400 lvl bo wizja bicia bossów strasznie mnie przekonuje do powrotu na rl tibii(za moich( ͡° ͜ʖ ͡°) czasów bossy były tylko na raidach które i tak były rzadkie)
Chodzi mi o serwer który,jak na dzisiejsze warunki,będzie jak najbardziej zaludniony do szybkiego szukania th.
Drugie pytanie to jaki voc wybrać żeby móc bić też solo jakieś oberony np(wołam @PolskieKsajomi2)
#tibia
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grubyp_qKociamber: vunira jest bardzo spoko.
Prawdopodobnie bede sprzedawal swoje konto na którym znajdueje sie 410+ ED, 330+ RP, 250+ EK, ~200MS, plus kilka postaci na innych swiatach w przedziale 60-120 lvl. Wiec mamy 3 chary na oberona + na Ed i Rp jest zrobiony dostęp na arene, ed ma dostep na goldy i grave dangerus. Jesli bylybs zainteresownay takim kontem to daj znac bo 80% będę je sprzedawał.
  • Odpowiedz
@Grubyp_qKociamber na pewno nie ek ;) teoretycznie najlepiej RP brac do bossow ale magami tez dasz rade wysolowac oberona.
Jak chodzi o th to pewnie na antice najlatwiej znalesc team ale kosztem tego ze najtrudniej znales wolnego respa gdybys sie zdecydowal na antice to mozemy razem kiedys wyskoczyc na jakies expo.
  • Odpowiedz