Wpis z mikrobloga

@somsiad: przecież ten portal to wysryw zakompleksionych dzieciaków i internetowych huliganów, wystarczy że masz jak Ja w profilowym logo jakiegoś klubu i co bym nie wrzucił to oddziały #!$%@? umysłowego zaczepiają właśnie ten klub i cisną po rodzinie xD
co ciekawe kibice innych drużyn ekstraklasy powinni dzisiaj kibicować Legii. Awans Legii sprawi, że bardziej się skupią na pucharze niż na rozgrywki ligowe.


@fornson23: Niby racja, do tego zwycięstwa Legii mogą dać punkty do rankingu krajowego i w przyszłym roku inne polskie kluby będą miały łatwiej w europejskich pucharach. Z drugiej jednak strony - zwycięstwa Legii w LE dadzą jej ogromny zastrzyk gotówki, co spowoduje m.in. wykup przez nią najlepszych graczy
@somsiad a ja nie trawie piłki nożnej zatem życzę polskim zespołom jak najgorzej. Może ludzie w końcu pójdą po rozum do głowy i przestaną marnować pieniądze na finansowanie piłki nożnej...
@tyrytyty: No i co? Miałem rację. Ja rozumiem, że Mioduski z Vukoviciem liczą, że jak Kulenović to Chorwat to zaraz go opchną za 3x tyle co Polaka, ale gość jest jeszcze bardzo surowy. Przede wszystkim strzał - d r a m a t y c z n y