Wpis z mikrobloga

@stormkiss:
Samochód, który parkuje obok (np. to BMW na zdjęciu) może podczas wjeżdżania trafić w błotnik albo drzwi na wysokości lusterka – gdzie ochraniacz jest już za wysoko. Nawet biorąc pod uwagę tylko zabezpieczenie przed otwieranymi drzwiami, jest już za wysoko w tym miejscu.
@stormkiss: To jest plaga jakaś, mam dwa nowe auta - jedno roczne, drugie ma 3 miesiące i oba już są obstukane i porysowane drzwiami aut parkujących obok. Co ciekawe, jak jeździłem starymi autami ~10 lat to tego problemu nie miałem. Mam teorię że jak niektórzy widzą nowe auto obok, to załącza im się protokół "dorobił się złodziej #!$%@?" i specjalnie #!$%@?ą drzwiami.
@capo_di_tutti_capi: jakiś rok temu czekałem na parkingu chwilę i byłem świadkiem jak matka 4 osobowej rodzinki wyłażąc ze swojego 20-letniego fiata siena #!$%@?ła w stojące obok ferrari 599. Po uderzeniu i zorientowaniu się w co przywaliła i po chwili z uśmiechem pod nosem "poprawiła" jeszcze raz, po czym przy aprobacie męża i śmiechach całej rodzinki poszli do centrum handlowego. Zapisałem blachy i czekałem jeszcze chwile na właściciela, ale koniec końców musiałem
@generalisimuss: Polaczki skur&$#ny nie potrafią otworzyć drzwi jak ludzie - mam weekendowe auto, bardzo dla mnie ważne, wyjeżdżam nim parę razy w miesiącu i co? Mimo, że unikam wszelkiego parkowania to jakiś CH&$ musiał mi przywalić tak, że aż lakier odleciał. Kur$#, #!$%@?ńce nie potrafią NIC uszanować w tym kraju