Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Żeby nie ciągnąć wczorajszego wątku o przysiadach, swoją drogą bardzo ciekawego ( ͡° ͜ʖ ͡°) wrzucam swój siad 90%RM gdzie pięknie widać mój sticking point i opisywane w tamtym wątku pochylenie do przodu i tzw. Good morning squat.

Z tego co poczytałem będę próbował mocniej w tym miejscu napierać plecami na sztangę + wciskać biodra pod nią jak przy DL który to mam 30% mocniejszy niż przysiad.

Natomiast pytanie brzmi. Jakie ćwiczenia na wzmocnienie brzucha/dołu pleców powinienem dorzucić żeby wzmocnić ten element?
ArRog - #mikrokoksy #silownia
Żeby nie ciągnąć wczorajszego wątku o przysiadach, swo...
  • 27
@Gorbovsky: Co to jest ciągły progres? Rozmiar bicepsa z 32cm na 33 w dwa miesiące? Jak nie wyglądasz jak kulturysta wagi ciężkiej i nie używasz przy tym kilku środków to nie jest to plan optymalny dla ciebie. Co z tego że zrobisz raz ciężko partie skoro ona zregeneruje się po 3 dniach a przez pozostałe 4 nie będzie pozytywnych zmian xD
@DywanTv: jak Ci przyszło do głowy ze przypominam Elona to ja nie wiem xD
Ale tak, będzie silka na marsie. Generalnie zajebista grawitacja jest, bo na marsie siadam 200kg i to seriami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArRog: Twój problem to raczej naśladowanie dwubojców i krosfiterów którzy siadają mając sztangę wysoko ATG bo mają dobre do tego proporcję. Weź sobie sztangę niżej bo bez sztangi niżej to się nie natrenujesz.