Wpis z mikrobloga

Mirki, pytanie jest - jak najskuteczniej złożyć reklamację na usługę hotelową? Apartament za 11k za tydzień w hotelu 4 gwiazdki nad polskim morzem i takie atrakcje. Ma ktoś doświadczenie?

https://www.facebook.com/jpasek/posts/10206151396101377

https://www.facebook.com/jpasek/posts/10206145234027329

P.S. nie polecam bardzo Hotel Senator w Dźwirzynie

#kiciochpyta #reklamacja #hotel #podroze #wakacje #morze #baltyk #afera #hotelsenator #dzwirzyno
  • 21
  • Odpowiedz
@kubapoz: A skąd Pan na to pieniążki miał? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak poważnie. Najlepiej byłoby do samego właściciela albo jakiegoś menago uderzyć, i zażądać zmiany pokoju albo zwrotu gotówki.
  • Odpowiedz
@fesaczi: APARTAMENT numer 622, oraz 621 i jeszcze kilka innych w hotelu Senator w Dźwirzynie, który mieni się 4 gwiazdkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i który woła sobie za tydzień pobytu w tym apartamencie 11 tys. Prawilnie nie?
  • Odpowiedz
@PanHeniek45: już dawno jesteśmy po rozmowie z Dyrektorem, w poście na FB napisałem jakie zajął stanowisko, gość generalnie zachowuje się jak gangster - płać albo wyjebuj. Więc szukam jakiejś opcji reklamacji zewnętrznej do jakichś instytucji itp.
  • Odpowiedz
@fesaczi: zdjęc i filmów mam więcej - wielka budowa na terenie hotelu, sypiący się pokój, pajęczyny w hotelu i w ogóle, nawet tysiąca nie warte, uwierz
  • Odpowiedz
@kubapoz: Byłeś tam cały tydz i zapłaciłeś za pobyt? I teraz chcesz jakaś reklamacje? Nie łatwiej było iść pierwszego dnia i powiedzieć o problemu i ewentualnie się wyprowadzić?
  • Odpowiedz
@Nobel210: byłem pierwszego dnia u Dyrektora, on traktuje gości jak idiotów i twierdzi, że wszystko jest w porządku, tak zostałem do końca pobytu, bo byłem tam z trójka dzieci a w szczycie sezonu nie było tak łatwo znaleźć czegoś innego... O ile wiem, aby cokolwiek reklamować to właśnie należy zapłacić za to...
  • Odpowiedz
@kubapoz: > W tym przypadku stanowisko dyrekcji Hotel Senator brzmi jak poniżej:

- "na całym świecie są zaplecza i drogi dojazdowe w hotelach a czy pytała Pani czy z Pani okna będzie widok na dostawy i hałas tychże? Nie pytała Pani i to Pani błąd zatem"

No pewnie że nie pytała, bo równie dobrze mogłaby zapytać czy będzie szambo z kibelka wybijać idąc tym tokiem "logicznym". Zapytała natomiast NA CO JEST
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Vincenzo no na przykład to, że kilka lat temu byłem w tym hotelu i było zajebiscie i warte tych pieniędzy, to że mam trójkę dzieci w wieku od 9 miesiecy do 7 lat, to że wyjazd zrobiliśmy z dnia na dzień na spontanie, to że były to nasze trzecie wakacje w te wakacje...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kubapoz: spoko, ale za taką kasę to nawet na ostatnią chwilę polecisz na Majorkę całą rodziną na tydzień.
Nie twierdzę, że tam Cię takie coś by nie spotkało, ale pogoda lepsza i woda w morzu cieplejsza.
  • Odpowiedz