Wpis z mikrobloga

Takiego maila z rana otrzymałem (screen w załączniku)... Yupi! Jest już 100% na wspartej przez Ciebie zbiórce

Pewnie pamiętacie znalezisko sprzed 3 tygodni.

Mireczki, udało się. Została zebrana kwota 4 000 000 PLN :))

Jeszcze przedwczoraj jak sprawdzałem to brakowało niecałych dwóch milionów.

Artykuł na TVN 24, podziękowania matki


Pozwolę sobie zawołać kilka osób, które wykopały znalezisko.
#siepomaga #pomagajzwykopem #charytatywnie
źródło: comment_0MzM0Q85QAx50LwwC9rEhjtAtxK3Clm4.jpg
  • 174
No ja mam takie rozterki, czy życie jednej osoby jest warte 4mln, pewnie można za to zrobić 10operacji osób, które nie były medialne i nie przebiły się do TVN, bo ich wadą jest mniej medialną ale równie śmiertelna, smutne...


@gg_jap: zycie to taki rzut moneta.
Co mnie martwi, to że opieka medyczna stała się biznesem.
Główny koszt tego typu operacji to chemia, czyli anesteza i inne lekki wspomagające leczenie.
Lekarze nawet by się zgodzili zrobić za darmo, ale i tak chemia swoje kosztuje, kto kupował azotan srebra ten wie.

W USA panuje jednak sytuacja bardzo patologiczna. Wszystkie szpitale żerują na ubezpieczeniach medycznych, ponieważ tam opieka medyczna jest czymś ekskluzywnym i tabletka ibuprofenu, która u nas jest warta
@FHA96: Wiesz czemu to się stało? Wczoraj we faktach o 19:00 powiedzieli o tym że zbierają kase i jest zbiórka. Gadali o tym z 5min. 2h po wiadomościach w tvn zebrali kase
@affairz: też byłem na studiach jak miałem 19 lat i pamiętam dobrze jak tam się rozchodziła kaska. Pewnie akurat teraz wszystko co miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co nie zmienia faktu, że ciężko Nam wszystkiego zazdrościć...