Wpis z mikrobloga

Pamiętacie naszego słynnego psychologa, który na wykopie swego czasu miał status niemalże wyroczni?

Tak, tak, chodzi mi oczywiście o Jordana Petersona.

Jakiś czasu uznał, że Rosja broni "konserwatywnych wartości", a dzisiaj wyskoczył z tekstem, że to "zachód eskaluje konflikt".

https://twitter.com/jordanbpeterson/status/1627909267213647872

Maski opadły.

#ukraina
waro - Pamiętacie naszego słynnego psychologa, który na wykopie swego czasu miał stat...

źródło: image

Pobierz
  • 51
On tam w rosji był na praniu mózgu po przedawkowaniu? Ciekawe czy w to wierzy czy mu jakieś kompromaty zorganizowali?

@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: On był kontrowersyjny już wcześniej, bardzo popularny wśród prawicy - przypadek? Nie sądzę. Ja nie wiem co robią ci wszyscy ludzie, którzy jeżdżą do Rosji, ale zdaje się, że niektórym imponuje siła i tacy potem nagle zaczynają atakować zachód. Taki Guevara dla odmiany po wycieczce do Rosji stwierdził, że Waszyngton
@waro
Zastanawiam się czy ktoś normalny dał radę przeczytać zalinkowany tam artykuł w całości. Przecież to jest bełkot rodem z jakiegoś foliarskjego kanału typu Ator xD. Obczajcie to:

Although foreign policy realism can help sketch, even predict, the general contours of the war and explain policy in Moscow and Kyiv, this mainstream realist position, as represented by the likes of John Mearsheimer, provides an incomplete account of the behaviour of most Western