Wpis z mikrobloga

@KiraQueen: Wiesz tak naprawdę nikt nie daje chyba #!$%@? czy tam będzie opcja trans czy nie. Tzn. tak naprawdę to opcji trans nie ma, bo z tego co rozumiem wstępnie była kobieta/mężczyzna a teraz wybierasz typ budowy/ton głosu/etc - czyli możesz mieć kobietę z męskim głosem itp. Raczej chodzi tutaj o długą historię tego co się dzieje z grami gdzie wydawcy ulegają krzykom lewicowego plebsu. Najczęściej żąda się jakichś zmian żeby
@KiraQueen: sugerowanie że jakiekolwiek korporacje dają #!$%@? o zboczeńców i samozwańczych mutantów a nie podkręcają sobie zasięg klientów i dobry PR
polack i tak zje nawet gówno bo wiadomo że polska duma cd projekt POLSKA GRA TO TRZEBA ZAGRAĆ NAJLEPSZA
pluje na cybergówno i wiedźgówno więc mnie to nie dotyczy a żeby skrzeczeć o to że w grze o przyszłości będzie można być tylko tranzystorem jakoś mnie w ogóle nie zaskoczyło
tu bardziej chodzi o podejście cd projekt, który ugina się pod naciskami grupki sjw


@ButtHurtAlert: XDDDDD zawsze bawił mnie argument konserw, że niby chodzi o zgodność historyczną i np. żołnierz-baba jest po prostu niezgodny z prawdą.

Teraz, gdy ta sama osoba czeka na transhumanistyczny lore i jednocześnie oburza się na transeksualizm, jest nie tylko dzbanem, ale też hipokrytą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KiraQueen: ja będę grał typową feminazistką. Gruba baba z dużymi cyckami, z wąsem, brodą, różowymi włosami i męskim głosem. Typowa feminazistka ( ͡ ͜ʖ ͡)