Wpis z mikrobloga

Było to w ramach nakładania podatków (...) bo urzędnicy twierdzili (...) I wyszło że nie ma prawie w ogóle różnicy.


@CorpusCallosum: No tak, to brzmi jak wiarygodne badania. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@autogenpl: piękne

Czarne auta nie grzeją się szybciej od innych.


@CorpusCallosum: Nieprawda. Grzeją się. Pojedź kiedyś na karaiby to zobaczysz, że prawie wszystkie auta są tam białe, z prostej przyczyny - biały kolor lepiej odbija światło i auto się nie nagrzewa.
  • Odpowiedz
@autogenpl: na moje wygląda to ultrasłabo i nudno, wszelkie detale samochodu giną. X6 nie jest jakaś piękna, ale w tym wydaniu jest po prostu totalnie nijaka.


@bidzej: Ja się nie zgodzę. X6 (podobnie jak każdy "coupe SUV") wypala oczy swoją brzydotą, a tutaj jest chociaż ciekawe.

  • Odpowiedz
tak, mieszkam w kraju gdzie w lecie jest nawet 50 stopni. w każdym było tak samo gorąco


@blinxdxb: Czyli masz takie same modele samochodów, jeden biały, drugi czarny. Były tak samo ustawione w stronę Słońca oraz w obu miałeś umieszczone termometry? No chyba nie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: na kilkanaście minut to się tu nie wyłącza silnika żeby klima działała.poo godziny już jest tak gorąco , że bez różnicy. najbardziej parzy kierownica i klamra od paska bezpieczeństwa. Kiedyś ta się poparzylem, że miałem pęcherze..
  • Odpowiedz