Wpis z mikrobloga

Masz męża, albo dzieci ateistów? Jeden prosty trick rozwiąże Twój problem. Sprawdź teraz.

#bekazkatoli #zwiazki #rozowepaski #dzbanywiary #katolicyzm #bekazmodlitwy #urojenia #chorobypsychiczne #niewidzialnyprzyjaciel #omamy #beduinskiepisma #niskieiq #wiarawdebilstwo #malemozgi #antynauka #mowieniedosiebie
lakukaracza_ - Masz męża, albo dzieci ateistów? Jeden prosty trick rozwiąże Twój prob...

źródło: comment_KmBDVGbGxmT4QdHJfRFzANxZaFi20JkR.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Większość największych zbrodniarzy byli ateistami


@Harmideron: To daj fotkę jak ktoś zabija w imię ateizmu (nie komunizmu, ale ATEIZMU) a hitler Main Kamf zaczynał od powoływania się na boga. Idź pisać bzdury gdzie indziej.
  • Odpowiedz
@Harmideron tradycyjny argument o zbrodniarzach ateistach - checked. Wiesz, że dwóch ateistów poza niewiarą w boga może różnić wszystko?

Muszę zacząć notować wykopków, którzy nazywają się ateistami, ale trzymają z kościołem, a potem wołać do takich wpisów. Ciekawe czy się ucieszą z takiego towarzystwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@diogene: KLPS w Polsce to jakaś kpina bo najpierw sami przyznają że to kręcenie beki i cała religia powstała dla żartu a potem jak im komisja odmawia zarejestrowania z tego samego powodu to się wkurzają.
  • Odpowiedz
@realizta: Ok, to zabawna religia, ale w założeniach niczym się nie różni od innych religii i to jest sedno sprawy. Nie możesz udowodnić, że nie wierzę w potwora spaghetti, więc odmawiając mi tego prawa, ogarniasz moja wolność religijną.
  • Odpowiedz
jak im komisja odmawia zarejestrowania z tego samego powodu to się wkurzają.


@realizta: no spoko, tylko że nie ma przepisu na podstawie którego można by odmówić - a odmówili
  • Odpowiedz
KLPS w Polsce to jakaś kpina bo najpierw sami przyznają że to kręcenie beki i cała religia powstała dla żartu a potem jak im komisja odmawia zarejestrowania z tego samego powodu to się wkurzają.


@realizta: Nie jest sprawą jakieś wybranej grupki ludzi ocenianie co jest wiarą na serio, a co nie. Czechy to zrozumiały, ale nasz kochany katoliban to jednak ciemna masa.
lakukaracza_ - > KLPS w Polsce to jakaś kpina bo najpierw sami przyznają że to kręcen...

źródło: comment_y0tS8Y098W9w7QA3TaUHAEhOes7nsNGx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@yeron: Dlaczego? Z punktu widzenia osoby wierzącej nie ma nic lepszego niż osoba, która się nawróci. Raczej powiedziałbym, że to jest właśnie ta miłość do bliźniego, która powinna teoretycznie dominować w chrześcijaństwie. Oczywiście nie mam na myśli pokazywania tego komuś i nawracania na siłę ale zdecydowanie jest to raczej pozytywna rzecz z punktu widzenia wyznawanych we właściwie każdej wierze wartości.
  • Odpowiedz
@Alinous: Jakbym miał uzasadnić to bym powiedział, że jest to modlitwa o magiczną zmianę cudzego charakteru/osobowości o bardzo dużej skali. Przekoloryzuje teraz trochę(no, może bardzo), ale jest to tak jakby modlitwa o wypranie mózgu.
Zrozumiałbym modlitwę o siłę ku nawracaniu albo coś podobnego, ale życzeniowego myślenia, że ktoś będzie taki jakbym chciał, żeby był, tego już nie. To zawsze będzie dla mnie obrzydliwe.
  • Odpowiedz