Wpis z mikrobloga

Masz męża, albo dzieci ateistów? Jeden prosty trick rozwiąże Twój problem. Sprawdź teraz.

#bekazkatoli #zwiazki #rozowepaski #dzbanywiary #katolicyzm #bekazmodlitwy #urojenia #chorobypsychiczne #niewidzialnyprzyjaciel #omamy #beduinskiepisma #niskieiq #wiarawdebilstwo #malemozgi #antynauka #mowieniedosiebie
lakukaracza_ - Masz męża, albo dzieci ateistów? Jeden prosty trick rozwiąże Twój prob...

źródło: comment_KmBDVGbGxmT4QdHJfRFzANxZaFi20JkR.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yeron: Raczej modlitwa jest o to aby inna osoba zobaczyła sama, że to jest poprawne oraz żeby też była dzięki temu szczęśliwa. Aczkolwiek nie jest tak, że jestem w stanie powiedzieć, że nie masz racji ;)
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Mówienie do siebie nie jest oznaką choroby a inteligencji. Mówił o tym Dawid Myśliwiec w naukowym bełkocie. Wyczuwam frustrację rzeczywistością. Tytuł odcinka "Czy jak mówię do siebie to jest ze mną źle". Zresztą psychiatrzy też często się modlą a leków nie biorą więc...Efekt placebo działa więc częściowo jak ktoś się modli o zdrowie swoje i w to wierzy... No właśnie, placebo guz się cofnie nieraz i wcale to nie
  • Odpowiedz
@lakukaracza_:
A co Cię interesuję jak żyją inni?
Wiesz co jest najgorsze w lewakach ? Że wymagają od wszystkich tolerancji, tylko nie od siebie.
Każdy człowiek, ma tylko jedno życie i niech sobie żyje jak chce.
  • Odpowiedz
A co Cię interesuję jak żyją inni?


@Tikyo: XD To katoli interesuje czy robię zakupy w niedzielę, kupuje tabletki "dzień po" bez recepty, czy chce z żoną dokonać aborcji itd

Coś CI się pomyliło, jest dokładnie na odwrót. To ja mam w du@#ie co robią inni ale się wku@#$@am jak mi z butami do życia włażą i jeszcze muszę to finansować z moich podatków.
  • Odpowiedz