Wpis z mikrobloga

@mamrotekk: Ale co ty chcesz "wyciągać"? Ktoś podał dane twojej karty do Netflixa czy sam to zrobiłeś? Jeśli sam aktywowałeś subskrypcję, to o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
@ms93: subskrypcja została pobrana automatycznie z karty której nie chciałem. Do paypal mam podpięte dwie, wybrałem inną która widocznie nie pozwoliła na transakcje wiec sam sobie wziął z tej drugiej....
  • Odpowiedz
@mamrotekk: nie słyszałem o tym, paypal nie może wchodzić z butami pomiędzy strony które działają w ramach umowy.
Ja ostatnio poblokowałem automatyczne subskrybcje bo naliczyłem kilka z których nie korzystałem a siano brali, ginęło mi kilkadziesiąt złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamrotekk: PayPal w przypadku subskrypcji ma zgodnie z regulaminem prawo pobrać z innej karty niż wybrana (a także z salda PayPal). Dlaczego piszesz, że co "#!$%@?", skoro po prostu słusznie pobrali opłatę, jedynie z innej karty niż chciałeś?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamrotekk: Ale oni przecież postąpili zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś. Nic nikomu nie "#!$%@?", tylko rozliczyli zgodnie z zasadami. Masz nauczkę, by czytać co akceptujesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@ms93 a czytałeś chociaż link do artykułu który wstawiłem, czy dalej będziesz iść w zapaete bo tak sb napisali w regulaminie na który każdy ma #!$%@??
  • Odpowiedz
@mamrotekk:
4.8 Wstępnie zatwierdzone płatności (znane także jako płatności automatyczne)
...

Użytkownik zgadza się, że nie może żądać od firmy PayPal zwrotu pieniędzy w związku ze Wstępnie zatwierdzoną płatnością , o ile nie zostaną spełnione wszystkie z następujących
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mamrotekk: Ale co ten artykuł ma do rzeczy? Przecież Netflix poinformował cię o cenie i momencie odnowienia subskrypcji, gdy zakładałeś konto. Zaakceptowałeś te warunki i pobrali środki zgodnie z umową. PayPal też zachował się zgodnie ze swoimi warunkami, tylko ty "masz na nie #!$%@?", więc teraz żalisz się ze swojej głupoty w internecie. Jedyną osobą, która zrobiła coś źle w tej sytuacji jesteś ty, bo nie zapoznałeś się z zasadami
  • Odpowiedz
@mamrotekk: jeżeli w Twoim przypadku wszystkie warunki nie zostały spełnione nie możesz liczyć na zwrot.

co do karty:

3.2 Karty. Poprzez powiązanie karty debetowej, kredytowej lub (w niektórych przypadkach) przedpłaconej jako źródła finansowania płatności, Użytkownik udziela firmie PayPal bezterminowego upoważnienia do automatycznego pobierania z takiej karty kwoty koniecznej do pokrycia kosztów zakupu Pieniądza elektronicznego wymaganego na Saldzie do opłacenia Polecenia płatności (i opłat za transakcję należnych firmie PayPal), jeśli taka
  • Odpowiedz
  • 0
@mamrotekk Napisz na czacie do Netflixa i udawaj idiotę. Pisz łamanym angielskim i graj spanikowanego debila. Działa za każdym razem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz