Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@inquis1t0r:
Sugerowanie, że jakby sprzedaż biletów była taka jak chciał to by odwoływał. Ta sama sytuacja co z PHP Expo czy jak to się tam nazywało, mam nadzieję że to koniec konferencji organizowanych przez tego pana
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: najgorsze jest to, że to nie jest pierwszy taki przypadek. Jest nawet takie straszne babsko specjalizujące się w odwoływaniu konferencji, na których statystyka płci i mniejszości jej się nie zgadza. Dziwnym trafem sama specjalizuje się w organizacji konferencji.
  • Odpowiedz
@inquis1t0r: to jest jakaś abstrakcja jak czytam te artykuły. Ludzie zaczęli "atakować" konferencje za to że organizatorzy nie postarali się znaleźć innych ludzi niż biali mężczyźni? Co tu się właśnie odwaliło? Czy ja mam jakiś spaczony pogląd na konferencje że zgłaszają się tam ludzie... którzy chcą prezentować? A nie organizator musi na siłę znaleźć 16 chłopa i 16 dziewcząt? Co do #!$%@?...
  • Odpowiedz
@Lipathor: O kurła jakie intelektualne dno XD Robienie #!$%@? z logiki przy tym to przedszkole. Jak już zostanę miliarderem to zrobię konferencję tylko dla białych hetero programistów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Lipathor: nie wydam złotówki na marketing, bo ten zrobi się sam. Zapomniałem dopisać, że tylko dla mężczyzn - a na koniec wcisnę tam ze 2 koleżanki żeby pokazać swoją łaskawość ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Lipathor: chyba czegoś nie rozumiem. Konferencja miała być o programowaniu, a ty wstawiasz zrzut ekranu, że została odwołana z powodu zbyt małej ilości kobiet. Ten screen miał być twoją obroną tej decyzji, czy jej krytyką?
  • Odpowiedz