Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#studbaza #rozwoj #oswiadczenie #jezykiobce
Rzucam studia na kierunku finanse i rachunkowość na 2gim roku.

Wole te 500zł co płace za studia zaoczne przeznaczyć na kurs językowy Francuski lub niemiecki i w 3 lata uzyskać więcej niż na tych studiach.

A kurs księgowego zawsze można zrobić i na lepsze to wyjdzie

#takaprawda #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 18
OP: @Mag_: tzn jestem po 1 roku, i zaczynałbym 2gi

Mam 3 poprawki we wrzesniu bo pracuje duzo i ciezko mi to pogodzic. Praca nie zwiazana ze studiami, a studia okazaly sie nudne.

Poszedlem tam bo nie wiem xD wyobrazalem siebie jak siedze w cieplym biurze za 7k

A tak pracuje za prawie 4k ale nie w biurze,

Wole w języki inwestować, bo to mnie cieszy a nie regulki z
OP: @Mag_: @Gosiorekkosiorek: @pokey: @elbereth: Nie wiem czy doszła moja odpowiedź to piszę jeszcze raz.

Obecnie skończyłem I rok na tym kierunku, na prywatnej uczelni - zaocznie. Przez pracę wyjazdową mam 3 poprawki we wrześniu i już wiem, że w tym terminie mam następny wyjazd z pracy, więc stwierdziłem, że nie będę się tak gimnastykował i to 500zł na poczet czesznego będę wydawał na naukę Angielskiego (chce
OP: @pokey: W zasadzie to służe - a nie pracuje :P

Praca odpowiedzialna, ale i ciekawa.

No a księgowość nudna i odpowiedzialna. Na start w księgowości nie dostałbym tych 4k na łapę. Także to też dużo mi dało do zrozumienia, że jednak się w finanse nie pcham, bo tylko elita ma te +5k

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
OP: @pokey: to co trzeba umieć na te 5-7k na ręke?

Wszedzie jak widze to 3.5k na lape z 2 jezykani B2 to max xd

Wiec to swiadczy o tym ze trzeba sie nagimnastykowac na te 5-7k na reke.

A w woju 4k za to ze jesteś sprawny xd

Nie chce sie z Toba kłócić.

Poszedlem na fir jako alternatywa dla wojska bo myślałem ze tym jebne w przeciągu roku,
@AnonimoweMirkoWyznania: Odróżniać bilans od RZiS. Na start dostajesz 3,5, po 3 miesiącach 4, po roku 5 k i leci.
Aczkolwiek jeśli emerytura po 48 latach byłaby jakimiś 80% ostatniej wypłaty, to zostałbym w wojsku.
Co w ogóle w tym wojsku robisz? Jak się tam dostać?