Wpis z mikrobloga

@Nitek_Kubicki: chyba samemu sobie udowodniłeś.

@WiFoN_xD: jasne, i to jest powód do tego żeby usprawiedliwiać chwalenie się tym że zaraz się zaćpa xD
Takim kuglarstwem mnie nie przekonasz.

@Ytarka: no ale ja to rozumiem, ale to nie znaczy że mam się zgadzać z treścią tego tagu. Bo ogół treści zawartych tutaj wpisuje się w formułe "n-------i zawsze spoko".
  • Odpowiedz
@ksiaze_przegrywow: nawet że rozumiem twój punkt widzenia, ale nikt tu nie robi wpisów "hej mirki, zachęcam was do ćpania, dawajcie razem ze mną, właśnie usypuję kreskę".

a tak w ogóle to zapewniam cię, że można eksperymentować z narkotykami i się nie uzależnić, nie stracić pracy, rodziny, znajomych, ani nawet kurde zdrowia.
zupełnie jak weekendowe wyjście ze znajomymi do baru nie czyni nikogo alkoholikiem.

i nie zakazywanie, a edukacja. ludzie mają
  • Odpowiedz
@atteint: no ale to nie trzeba tak, wystarczy ciepło się atencjonować. "Ale bd fajnie, zaraz sie zjaram. Hihihi :))))".

No nie wątpię, ale potem gdy przychodzą życiowe problemy to łatwo się w----ć, gdy człowiek już przetarł sobie szlaki, oswoił się z tematem i nie ma już tak silnych zahamowań.
Inną rzeczą jest że nawet jednorazowa utrata trzeźwości (dobrowolna) jest złem, ale tego komuś o wyzwolonej mentalności nie potrafie uargumentować.

Ludzie
  • Odpowiedz
no ale to nie trzeba tak, wystarczy ciepło się atencjonować. "Ale bd fajnie, zaraz sie zjaram. Hihihi :))))".


@ksiaze_przegrywow: gdyby ludzie nie czuli potrzeby chwalenia się i atencji, to żaden z tu obecnych nie posiadałby konta na facebooku. to tak samo jak ludzie postujący zdjęcia ze wspólnych wypadów na p--o, albo do knajpy, czy wakacji. niektórzy tak mają i tyle. lubić tego nie lubię, ale kim jestem żeby im zabraniać?

No nie wątpię, ale potem gdy przychodzą życiowe problemy to łatwo się w----ć, gdy człowiek już przetarł sobie szlaki, oswoił się z tematem i nie ma już tak silnych
  • Odpowiedz
gdyby ludzie nie czuli potrzeby chwalenia się i atencji


@atteint: no rozumiem to, ale problem tkwi w tym czym się atencjonują. Można się chwalić czymś złym i to zło ocieplać, uniewinniać. Ale to nie jest w porządku.

to zależy tylko i wyłącznie od jednostki. dla jednego będzie tak łatwiej, bo to ucieczka, drugi widząc potencjalne niebezpieczeństwo za tym się kryjące tylko się utwierdzi, żeby szukać ratunku gdzieś indziej. tak swoją drogą jeśli ktoś ma predyspozycje do takich zachowań, to jeśli nie w narkotykach, to ukojenie znajdzie w alkoholu, jeśli nie w alkoholu to w seksie. sposobów na zatracenie się jest tyle co osób się
  • Odpowiedz
Nie wiem


@ksiaze_przegrywow: w zasadzie na tym można zakończyć dyskusję. nie masz wiedzy na temat rzeczy, którą krytykujesz.
ale mam czas i pojadę dalej.

rozumiem, że dla ciebie istotą problemu jest to, że ludzie wyprowadzają się ze stanu "normalności", zmieniają swoje zachowanie i mówią, a także robią rzeczy, których w stanie owej "normalności" by nie powiedzieli i
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: jasne, i to jest powód do tego żeby usprawiedliwiać chwalenie się tym że zaraz się zaćpa xD

Takim kuglarstwem mnie nie przekonasz.

@ksiaze_przegrywow ale czy ja cie chciałem tym przekonać? XD odpowiedziałem ci tylko na pytanie, a do przekonania, że nie grxeszysz zbytnio inteligencją już podałem wcześniej wystarczająco argumentów
Głupi nie wie, że jest głupi, bo jest zbyt głupi żeby to zrozumieć

@atteint to to akat typowe
  • Odpowiedz
@ksiaze_przegrywow Ale Ty wiesz, o czym mówisz? Słyszałeś o redukcji szkód? W Polsce uzależnione osoby nie mają na kogo liczyć, nie mają gdzie udać się ze swoim problemem bez ryzyka, że zostaną ukarane z mocy ,,prawa” lub skazane na ostracyzm społeczny. Właśnie takie miejsca jak ten tag czy Hyperreal im to umożliwiają - osoby, które i tak by sięgnęły i tak, nauczą się, jak zrobić iniekcję, żeby nie złapać ropnia i
  • Odpowiedz